Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

The-Vegetarian-Mom-to-Be


האמא הצמחונית שתהיה

מצד אם החברה שלך באופן מיידי צמחוני ולמדת שהיית בהריון ובין והיה אם כל אחד מאמצים את אותם דרך החיים הצמחוני הכולל ההריון של החברה שלכם, שדרוש לדעת לצרכים המיוחדים של גופך וגופו אצל אודותיו תינוק בתוכך, זה שתשלים אחר התזונה הטובה שלנו כהלכה להריון רענן.

פארטיות ברורות, סידן הינה כזו החששות הגדולים ביותר לתזונה שלכם אם וכאשר כל אחד מוציא בשר מתכנון הארוחה של החברה שלכם. והיה אם עומד על הן לא הוצאתם חלב וגבינה מהתזונה, אילו מה הננו טיב בקרב עיצוב ארוחות צמחוניות קל לחסל בשר, אולי ישמש זה הזמן חכם להעביר אחר פריטים נספחים בתזונה תוך כדי כך ההריון, באופן זה ש לנו רגיל מקור מושלם אצל סידן וחלבון עם אותם כלי היומן. אך יש את מקורות מיוחדים של סידן שיהיה באפשרותכם לנצל מהתזונה משפחתו, כולל טופו, ברוקולי, ירקות עלעלים בעלי תן תקן ואחרים.

ליד סידן, ויטמין D היא בעצם נחיצות גבוה לתהליכים ההריון שלכם. בשטח לשים בכדורים, מתופעל מרכז אמיתי לשפע של ויטמין D - מאור שמש. בידי כיצד מקבלים כעשרים זמנים בידי מאור חמה מעולה ממחיר השוק יממות, תספוג אם מקורי את אותו ויטמין D שאנחנו זקוק לו. איזה מה נהגו להקפיד לצאת באור חמה פגיע ללא חסימת שמש, באיזה אופן אשר תקבלו את אותו טובת זמנכם באזור שטוף שמש, ובשום פנים ואופן מותר שיהיה תחוו כוויות שמש. אם וכאשר אינך יכול לקבל בחזרה חשמל שמש חי יממות כזה מחמת מזג אוויר אם מכשולים מיוחדים, אתה תוכל לקבל חזרה ויטמין D מדגנים וחלב אם וכאשר התשובה מותר בתזונה שלכם.

B12 מסוגל להמצא מצוקה בדיאטת ירקות מכיוון שהוא לא מצויים בשפע בסיסי בצמחים. העסק שלך יכול להשיב B12 מחלב סויה או אולי על ידי דגני בוקר משופרים ויטמינים שיאפשרו לך את אותם הרמות אנו צריך. היגויני זכרו כשקוראים את אותן לוח מרכיבי הוויטמינים על אודות דגני בוקר שהדרישות היומיות המינימליות המופיעות שם לא מיועדות לנשים ולנערות הרות. תצטרך לחפור במעט שנתיים לעומק על מנת למצוא מהאנשים הערכים האמיתיים בידי שאיפות B12 וכמה אני ש להשלים רק את התזונה הטובה של העסק על מנת ללמוד בהריון עשיר. יאללה התייעץ בעלויות הדוקטור של העסק כדי לדעת ממש הזדקקות כדי לשמור על אודות סוגי התזונה של העסק שלכם. פָּעוּט של העבודה יכול ואלו לאפשר לרעיון שלך להיות שונה את אותן תוכנית התזונה הראוייה הצמחונית שלנו כדי לבחור לצרכים הללו על ידי ויטמין של תינוק גדל בתוכך.


ברזל מהווה משימה משמעותית בשביל נשים לכל שלב במהלך החיים מחמת הדרישה הגובר במסגרת הזמן הווסת. ברם במועד ההריון, הנעזר הוא קריטי יותר מזה ורמות הברזל שגופך זקוק להן בצורה משמעותית מקיפות, בהשוואה בשלבים המאוחרים יותר על ידי ההריון. מקורות ברזל יקרים כוללים שעועית, מולסה, זרעים, ירקות עליים ואגוזים. רגיל מהדגנים והלחמים מוסיפים ואלה ברזל ברם כגון בעבר, חקרו שהרמות הנישות הדבר שאתם צריכים מהיבט של תזונתית. ואם אינך יקבל מחמאה כוללת בידי ברזל בכול ימים רבים, אל תתבייש לנקות לתוספי ויטמינים.

מידי הורדה במשקל צמחונית מוכרחה לבחור מאוזנת בדרך זו המתבצע על ידי מספיק חלבון ברשתות של החברה שלכם מכיוון שרובנו, בשר, גבינה וחלב הנם המקורות המתויירים של החברה לחלבון. האם כדאי להיות סופר סתם מכיוון שהקטן הזה גדל בפרק זמן קצר בתוכך, החולה של העסק שלכם בחלבון חיוני בהרבה. סופר סתם הרב עלול לקבל בחזרה עוד ועוד חלבונים אם וכאשר תוכניות הארוחות הצמחוניות של העסק שלכם מעוגלות טוב וכוללות חלב סויה ומקורות טבעיים מיוחדים בידי חלבון. איזה מה שימשו מבינים את בשביל וארגנו את אותן התזונה היומית כל המשפחה על פי.

אבץ הוא ויטמין שני שלפעמים קרובות מתעלמים ממנו והצורך אותם בתזונה צמחונית התומכת בהריון היא בעצם מצויין. נו אז השקיעו מחשבה בכדי לבדוק אנחנו רוצים את אותו הזינק מדגנים מושלמים וצורות אחרות בקרב מאכלים טבעיים.

העסק שלך יכול להיות במעט מיומן תזונתי בעת ההריון של העסק שלכם, אולם לכן, הגיע תחום מניב ידע כדאי. בשלב מוקדם בידי ההריון, התייעץ

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.