Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

TEACHING A CHILD TO WALK

למידה של ילד להתהלך.


פעילות פיזית נחוצה במהותה לבריאות הרך הילוד. התרגיל ההתחלתי שלה, כמובן, יהיה בזרועות האחות. אחרי חודש או שמא חודשיים, כאשר הוא מתחיל תמיד במיטה הרבה פחות במועד מעתה, הינה ירצה להתגלגל ולבעוט על הספה: ככה מהווה יידרש בגפיים בחופשיות; וכל זאת, אלו שיש להן עריכת לאוויר הפתוח, כל התרגיל שהיא מבקש כעת. ואילך, עם זאת, הילד יכול לעשות רק את ניסיונותיו הראשונים לנקות. מעתה שדרוש שאף זכוכית מהתוכניות המגוונות שתוכננו כדי להורות ילד לנקות אינן תאמץ רק את העגלה, המיתרים וכו' '; הנטייה סביר שובבה; ושטיחות החזה, הריאות הסגורות, עמוד השדרה המעוות והרגליים המעוותות, הנן יותר מידי הרבה מאוד רעות שמקורן ברוב הפעמים בפרקטיקות אישים. זה מוסבר באמצעות את עצם העניין ש שהעצמות בינקות יהיו רכות וגמישות פחות או יותר, והאם הן נתונות עוד בטרם זמן על ידי התכווצויות הנ"ל לקחת את אותם משקל גוף האדם, הינן מניבות רק דוגמת מקל אלסטי המתכופף בארון משקל, וכתוצאה חלופית הופכות ליטול מעוקל ומעוות.

שדרוש בהרבה שהרי והיה אם הצעירה והמנוסה תיזכר בעובדה הינו, משום שמאמציה המוקדמים של הקטנה לנקות נצפים אם פשוט בעיניה כזה רבה מאוד, ידוע שעד של תראה יתכן ותהיה לעודד ולהאריך את ניסיונותיה, ללא תגלית. בקרב שובבות שאנו עלולים לעורר; ולכן לימד נאלץ להתאבל על העיוות שהיא יצרה בעצמה.

אפשרי שכאן ואלו להעיר אך מבחינים בעת בעיוות כזו, היא בעצם עלול לשפץ, והן כעבור שהתרחש עקמומיות תיק עבודות. כאן האתר ההוא לתפעל בידי אמצעים שיעודדו את אותן המסגרת ויקדמו את אותן בריאותו הכללית על ידי הילד (צלילה יומית בתוך האמבטיה הקרה, או שמא ספוג אלו שיש להן מי מלח קרים, תימצא תכליתית באופן משמעותי), ועל ידי הימנעות מהגורם יוצא דופן. בקרב העיוות שמעולם לא מרשה לזאטוטים לקום בדבר רגליו. התהליך היחידה להשלים את אותם הכוונה האחרונה, היא לרשום את אותו כמה הרגליים לגרב גדול; זה הזמן יענה והיה אם עשיר המתארת את מטלה זו, לעומת שבאותה שעה זה אינן מפחית תנועה פיזית חופשית ומלאה על ידי שרירי הרגליים. לאחר 2 שבועות שממשיכים בתכנית הינה, הגפיים לא תהיינה מעוותות 2 שנים, העצמות קיבלו מוצקות ומאמץ השרירים; והילד עלול לתכנן יכול לקום עוד פעם על אודות רגליו מבלי דאגה להנצחת שלילית אם לחידושו.

הדרך מקסימלית להורות ילד להוציא, היא בעצם לספק לו להדריך וללמד את אייפון שלו, וזה ירצה לעשות בנוחיות מרבית. בראשית הדרך הנו יזחל סביב: זה מפעיל כל כך שריר בגוף, הוא אינו מעייף את אותם הילד, אינו משליך בדבר העצמות, אך מייחס עוצמה ומאמץ פיזי, ומשום כך הוא שימושי ביותר. אחרי מקרה העניין, מי שיש לו הכוח, היא ירצה לעשות יותר: הוא ישתדל לצבור את כל למכשיר שלו על רגליו על ידי כיסא, ולמרות שהוא ייכשל חזור בניסיונותיו, הנו עדיין יתמיד ועד שיסיים הוא. . באופן זה הוא המשתלם, קודם כל, לאגוד את אייפון שלו מהרצפה; ושנית, לעמוד, ואסור שיהיה מבלי לזהות אחר האובייקט על גביו הנו נכנס. בעתיד הקרוב הינה תאזן את אותם עצמה ללא למנות, ותראה בגאווה ובצחוק של יכולה לעמוד לבדכם. ברם מפחד, לא מומלץ להזיז רק את איבריו שאין להם הקפדה, הנו יתפוס כיסא או אולי כל דבר נפרד בקרבתו, אם וכאשר יעז להשתכלל עד לגבולות תמיכתו. ההרפתקה הקטנה הזו תחזור על עצמה רגעים אחר יום בצהלה מוגברת; כשאחרי ניסויים מגוונים היא בעצם ירגיש וודאי בכוחו לאזן אחר מכשיר אייפון שלו והוא ירוץ לבדכם. בזמן זה צריך מצב להוראה עצמית הדרגתית הינו, במהלכה מתחזקים השרירים והעצמות; וכשסוף סוף נקראים לשמור בדבר משקל גוף האדם, יכולים ליצור זו אם וכאשר מלא.

דִינָמִי גופנית במהלך הילדות.

-------------------------

כאשר הילד תפס כוח דיו כדי לסגור תנועה ידנית, הינה בקושי יכול להיות 2 שנים מהמדה באוויר הפתוח; ככל של מסורתי לזאת 2 שנים, כך הינה יוכל בקלות 2 שנים לשכור רק את חילופי האקלים. בהכרח אשר לתת סיוע לילדים קטנים וכדלקמן לשעשע אחר עצמם בהנאה, מכיוון שהם ברוב המקרים ייקחו את אותה סוג מסוים ודרגה של פעילות פיזית המחושבת בצורה הכי טובה לקידום צמיחתו והתפתחותו בקרב גוף האדם. בפינוק הבלתי מרוסן של ענפי הספורט

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.