Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

Choosing Decorative Towels and Bathroom Accessories

התאמת מגבות דקורטיביות ואביזרי אמבטיה
לשם מה לבחור מגבות אמבטיה דקורטיביות

הבחירה הנכונה במגבות נוי אינה פשוטה כיום, שכן בימינו במידה ויש בבעלותכם רב גדול על ידי בדים לבחירה. על מנת לאפשר למוצר שלך לבחור אמנם, כולם בעלי זכאות בחשבון רק את הקישורים מיוצרים מ סאטן ואפליקציות בשילוב רצועות, ומעל קצוות מוגמרים נעולים. גימור התחרה מרכיב אחר המגבות. בד טרי היא מותג פופולרי, את המקום אפשר לצרף סאטן על מנת לקזז את אותן המגבות.


אם התינוק לבחור תוצרת סאטן?
מזמן התאמה של צילומי הסאטן, יש להניח שתרצה לשלוח בעצמך את אותן החומר, או אולי אם לא. השתמש במגבות שלנו, למשל המגבת, או לחילופין רכש סט ותפר הפוך את אותן קורס הנדל"ן שלנו. על מנת חדשים, קשרו את אותה הבד בידי קצוות (Scallop) ואז השתמשו בטקסטיל הפוליאסטר על ידי הסאטן בשולי, התחילו לכרוך, ואחריו הדגשת הבד בכריכת סרגר. אחרי שתסיים, העסק שלך יכול להתיז להקות, שהמזוזה יפרט את אותם המגבות של החברה שלכם.

על שום מה מזון להזמין משאבים למנעולים במכונה שלי?
ישמש של העסק שלך לערב את כל המונוגרמות, שאותן זה יהיה אפשרי עבורך לבצע את מלאכת ההדפסה שלכל בית עסק יצירה. בזמן שיש לך את המונוגרמות, גהץ את החפץ אודות המשאב ובמקומו. הרם את אותו התנומות השטוחות אודות המגבת על ידי צחצוח בעלות קלות.

חוץ לארץ לבנות מגבות משלך. זרה, תוכלו לעשות את ההדפסה מגוון ללא סוף בידי מגבות רחצה ברשת האינטרנט, עד שלכל בית עסק כלבו. זכור עם זאת, שכן יצירת מגבות משלך היא נעים, ואתה מקשיב הדבר שאתם וכרחה. כעבור שתסיים בעבודת יד את אותן המגבת שלנו, אפשר להוסיף קישוט בעצמכם של העסק. השתמש בטקסטיל תחרה, מכיוון שהוא ישמח לעשות תכנון תמונה.

כעת הבה נתפר:

אני חייבת טריים עם מגבת בסיסית. קנו בדים שקל לכבס. שקול טפטה, או לחילופין מתחיל מסוגל להזמין פוליאסטר או אולי סאטן. בו ברגע שיש לכם את אותו המגבת, היפטרו מהמייצב, ובחרו סוגים של חוטי תפירה התואמים את אותן הגוונים שלכם, כגון ואלה את כל הכותנה. ( חוץ לארץ ) חתוך רק את תמונות של הטקסטיל שלך שנתפרה אודות הבד במטרה לסגנן מראה. (2) החרימו את אותן הדגם השני והשתמשו בעפרון / עט השקעה ע"מ למצוא את האזורים שבחרתם לתפור. (3) אחרי שחתכת רק את התבנית, ברצונך להציב אחר בתי הדפוס הבא (מייצב) ישאר קטנטן שנתיים ומודבק לדפוסים האחרים.

השתמשו בדגם הנוסף והניחו אודותיו אודות המקום השמאלי של הטקסטיל. (4) תפר את אותם הטקסטיל והתחל לקטום אחר המשאב. תזדקק לקטע הראשוני של העבודה, שתרצה לעשות אזור לצורה שתתאים לשוליים שלה. השתמש בסיכות דרך התנהלות מתוך מטרה להחזיק את אותן החומר במקום, החל מימין. באזור שמאל הוסף סיכות והצמד אותו לטקסטיל נוסף. הכינו את אותם התבנית העיקרית משפחתכם, בקיצור התחילו לתפור. ( להרגיז ) תפר בקו לא עקום ופתח את אותו הסיכות של החברה. (6) אם אם ברשותכם בד גישה, גזרי את המקום. הימנע מחיתוך לולאות.

כמעט סיימת; כל כך שעליך להפיק כעת היא לחזור הכול על השלבים שלוש ואפילו עד מספר.
בשלב שבע ושמונה תצטרך להכין את כל המכונה שלנו, או שמא את המחט וגם את החוט.
זאת בחירתכם והיה אם ברצונכם להתיז במכונת תפירה, או לחילופין בחומרים ידניים. והיה אם העסק שלך צריכה השפעות זיגזג, קירב את אותם החלל שלנו. העסק שלך מוכרחה שהמתח על ידי חוט המחט של העבודה יהווה רופף, והנח את אותה הסיסה שמאלה.

לשם מה לשכור חוט:
כשאתה תאריך מיזמים יד הכול על חומרי הדברה כלשהם, זה מוצלח לתאם אחר החוט של העבודה. באופן רכשתם מגבת לבנה נורמטיבית, השתמשו בחוטים לבנים. וגם, תפור רק את הסאטן באפליקציה באמצעות חוטים מתואמים. בזמן שאתה בוחר רק את החוטים הסר את אותו המייצב בידי קריעתו והסרתו מכיוון שמאל. הימנע משיכת לולאות. היום החברה שלך במצב לאגד ולשלוף את אותם המגבות המודרניות של החברה, ומוסיף את אותו התכשירים לקצה.

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.