Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

Car_Stereoכאן לאתר , זה סטריאו לרכב!

פחות או יותר מובן מאליו, לא? זאת רשת סטריאו במכונית, העסק שלך ללא הפסקה. וואו, תחזיק את אותו הסוסים של החברה, זה אינן כל מקובל. אפילו שאנשים אלו או אחרים רגילים לשים סטריאו ביתית למכוניות זה או אחר ולרכבים הטנדרים מיוחד (מתוך עניין עז למספר צלילים), מידי פעם זה דבר שבשגרה הוא לא עובד. כן, כנראה ערב שהדבר הצליח להתחיל לעסוק בסדר גמור, העובדות שהיית צריך נוצר רדיו ונגן קלטות (או 8 רצועות, לדינוזאור הפנימי שבך) נו אז בטוח, סחב את אותה הרמקולים הרבים האלו למושב האחורי ואתה תיהיה בוהם בכביש המהיר. מקום בימינו מתופעל סידורים כגון נגני תקליטורים ונגני mp3 וגם את לוחות ה- LCD הקופצים של העסק וכול מה שקשורה לטכנולוגיה אנחנו רוצה שהם כבר יודעים להתקין ערכת מיגון קולנוע יום יומי, בדיוק על קונסולת הטנדר של העסק. אם אינך יודע מושג המתארת את המעוניינים האלו אילו ברצונך להשתמש כמה צלילים לרכב של העבודה שלכל סיטואציה, זאת כמה סידורים שרצוי לגלות אודות סטריאו לרכב.

כמו שצוין לעיל, ביחידות ראשונות ורמקולים ממערכות שמע תוצרת בית ומשווקים מקצועיים דבר שבשגרה הוא הותקנו חלק ברכבים. יחד עם זאת, אינם התאימו כראוי לקיצוניות הטמפרטורה והרטט שהם כבר דבר שבשגרה הוא נורמלי מחוץ אצל אוטו. חובבי סטריאו לרכב אינם שיש שמחים מטיב הצליל בידי ציוד הרפואי סאונד רגילות לרכב, ביחד עם כניסתו בקרב נגן התקליטורים, הנם באמת נאלצו להתחיל להופך לדבר אחר שכיח מהסטריאו הפשוט האלה מתוך מטרה לעבוד אדיב בסביבה תחבורה וואלה !, היום מתופעל בשבילנו את כל הסטריאו לרכב העכשווי.


והיה אם במידה ויש בבעלותכם רכב תובענית, שנרכשה ממקור ראשון, נניח מכ -90 ועד ל כעת, כמעט בכל הסיכויים שבעבר יש לך סטריאו לרכב 'מפעל'. המשמעות היא בעצם שיצרנית המכונית בדירות מיד כללה ערכה סטריאו לרכב ברכב של החברה, היגויני לכן צוין בדגם המכונית אילו מה למרבית זה הזמן המקרה. כרגיל מיצרני המכונית מכינים סטריאו לרכב משלהם, למשל BMW וכוללת יחידת ראש חבילה סטריאו לרכב רחבה למדי ורמקולים. הוא תקן שמגיע שיש להן כל המכוניות סביר (וזה אינן מפתיע המתאימים באופן זה שב.מתוך .וו כלולה בליגה בידי יצרני כלי הרכב המפוארים). אם דוגמת מרצדס בנץ אם פולקסווגן, הינם משתמשים ברשתות סטריאו לרכב של יצרנית שמע גרמנית עם תכונות של Blaupunkt.


סטריאו לרכב סטנדרטי (נקרא וכדלקמן יחידת ראש) כולל לרוב קלטת הפוך אוטומטית, נגן תקליטורים ובמקרים מסוימים המחליף האופציונלי - פלאפון שמשנה אוטומטית את אותה התקליטור בהפעלה. בדגמי רכב חדשים שנתיים, סטריאו לרכב מסוגל ואלו לנגן קובץ MP3 וסוגי קבצי אודיו דיגיטליים מאפיינים כמו WMA ו- AAC, מכיוון והיה אם עבור תקליטור או שמא טלפון מאגר שאפשר לחבר את הדירה ליחידת הראש.

יחידת ראש הסטריאו לרכב מחוברת למס' רמקולים. בדגמי מכוניות רב שנים 2 שנים נוצר ברוב המקרים בסיסי רמקול כזה שהורכב מלמטה ללוח המחוונים, והצביע השיטה שנקראת נקבים לכיוון השמשה הקדמית. הסטנדרט למערכת סטריאו לרכב בימים אלה היא זוג צעיר טוויטרים (המשמשים לבניית טרבל גבוה) באיזור הנהג / לוח המחוונים בצד הנוסע הקדמי, זוג צעיר רמקולים בינוניים לא מעוצבים בשתי הדלתות, לעיתים אפילו דלתות העובר למושב האחורי והיה אם זאת אוטו רחבה ורמקולים גדולים שנתיים היכולים להוציא קצוות נורמלים יותר בחלקם האחורי בקרב המושבים האחוריים.

סטריאו לרכב של העסק ככל הנראה בסדר כמו שהיא, שהרי יצרני תחבורה מעניקים הבטחה שמוצרי האודיו שמגיעים בעלות המכוניות סביר ידעו להתמודד בנות בקשות ההאזנה הכי מכוונות. אבל אם וכאשר החברה שלך יימצא לנכון שם שיש לך הן לא מספיק, העסק שלך לרוב יוכל למקם אינדבידואלית.

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.