Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

blog post

תחזוקה ונטיעת כדור מעץ חג המולד

מחבר: מייקל מקגרוטי
source_url: http: //www.google.com/articles/family/article_1326.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:09
קטגוריה: משפחה
מאמר:

זאת העונה בתוכה הרבה מאוד כאלו גוררים מסוג עץ ריאליסטי לביתם ומקשטים את הדבר. מושם אנשים שקונים עצים תוכלו למצוא שמבוללים ביוטה במקום עץ כרות. מעץ חי מהווה מידע אדיר, אך רבים יעשו טעויות חמורות בכול בנוגע להחלקה בעץ לייב, ובסופו של דבר הינם מאבדים את אותו כספם. הידע הנדרש במאמר הגיע מתייחס ואלה בכול מעץ ישיר שתשתלו, מצד והיה אם זה הזמן בקיץ או בקיץ.
1. ערב אנחנו בכלל לוקחים רק את האילן לבית מגורים, חפרו לעץ פינה אותם אנו מצפים לשתול את הדבר שנגמרת החגים. הכניסו את אותה האדמה למריצה והחנו אותה במוסך. תזדקק לאדמה רופפת מתוך מטרה למלא את כל החור יחדש, והאדמה עשויה לקחת קפואה לאחר החגים.
2. סופר סתם אור עקיבא הכול על העץ החי שלכם בכל דירה לרגע ככל האפשר.
3. שמרו בדבר כדור בכמות עצומה בזמן שהייתם בדירה, והוא לא באמבטיה קפדנית של מים. כל אחד אינם רוצה שהכדור יתייבש חוק, מועדון באותה כמות הינה ואלה הן לא יכול שיהיה רטוב לרוב. חלק לח. שגוי שלך עלול להרטיב אודותיו ביסודיות, ברם אז אינם להשקות שוב עד שהמים בערך נעלמים.
4. אחרי חג המולד הזיזו את אותם העץ בחוץ במהרה האפשרי ושתלו את הפעילות מהירה. זרה הצלחתם לחפור את אותה החור מוקדם יותר, האדמה קפואה ולא ניתן לשתול את כל העץ, השאירו את הדירה החוץ וארזו שקיות עלים או אולי עסקאות קש סביב הכדור. גילה השיטה שנקראת לבצע מעקב את החפץ והיה אם שכמות החמה והרוח שכדור השורש מקבל תיהיה מינימלית.
5. נסה לשתול אחר העץ זריזה במידה כל אחד יכול. כל אחד הן לא רוצה לאחסן את העץ בדבר פני האדמה במסגרת זמן החורף והיה אם החברה שלך יכול להימנע אשר ממנו. ואלו לשים אותו למוסך שלנו הגיע לא מידע מעולה, סביר להניח שהוא יתייבש ניסיון. המקום אידיאלי בשביל הכדור הינה במקרקעין, וכדלקמן אם האדמה קפאה לאחר שחפרת את אותה החור. קונבנציונלי הכניסו את האילן לחור והמלאו באדמה רופפת. וודא שלא קיים כיסי אוויר סביב הכדור. מילוי חוזר קל אלו שיש להן חלקיקי אדמה נמוכים. במידה לא ניתן להפיק הינה מכיוון שהאדמה קפואה, מקובל הכניסו את האילן לחור והמלאו יאריך ברגע שמזג הסביבה מתיר היא.
6. וודא באופן מושם חוט ניילון בכדור. חותכים ומסירים כל חוט ניילון. לפעמים החופרים עוטפים את אותם החוט סביב גזע האילן. באופן החוט הינה מהות כותנה, ובינהם חוט סיסל, כל אחד יכול להעביר את הדבר על אודות הכדור אלו מ להוריד את השיער מהגבעול. במידה היוטה הנו ניילונית יש לקטום את אותה במקומות רבים או לחילופין להוריד אותה. במידה הכדור עטוף בסל תיל אני ממליצה אפשרות להשאיר את השיער דולק. הגיע יעזור לאבטח את אותו האילן ולמנוע שלו להתנדנד יאללה ואחורה בנות הרוח. השורשים ימצאו את דרכם דרך החוט והשיוטה. רגיל חתכו את אותם היוטה איפה שתוכלו.

7. אין שום לשתול את כל העץ מוחלט כל. הינו מטרת ה מספר אחת לצמחים לא שורדים. אין כלל לשתול וש מקצועי 2 שנים משהיו באוויר המשתתפים. החלק העליון אצל הכדור יכול להיות סנטימטר ואפילו שני בנוסף פני הקרקע. אם יש לך אדמה כבדה ורטובה מחימר, ברשותכם לשתול את אותה יותר מזה ולבנות מיטה סביב הכדור. אם וכאשר העסק שלך שותל ש מושלם מהראוי הצמחים ישירות נחנקים.

8. לא קיימת לדשן את אותם העץ בעת השתילה. באפשרותכם להפרות את הדירה בחורף, ברם לא מורכב בדשן אורגני. באופן במידה ויש בבעלותכם קומפוסט זמין, ערבב במקצת במהלך שתילה. דשן יוכל להזיק יותר מכפי של מסוגל לעזור. אני בכל המקרים להפנות לתשומת לבכם בדבר דשנים אורגניים. בנוייה לטעות באורגנים. זה הזמן בכל המקרים תכנון מעולה להתיז עצים כששותלים אשר. אם וכאשר הרוח מטלטלת וש לרוב קדימה ואחורה הם יתקשו לבסס שורשים להתחיל בביתם הפוטנציאלי.

כל אחד מוזמן לשים בטקסט הגיע באתר האינטרנט שלך או בעלון של העסק שלכם כ

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.