Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

blog post

ריסון המטרד הציבורי (חלק 2)
מחבר: דייויד לאונהרדט
source_url: http: //www.google.com/articles/self_improvement_and_motivation/article_1467.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:18
קטגוריה: שינוי לטובה באופן עצמאי ומניע
מאמר:


באמת, מאמר התווך זה שלך שהיה איתנו כיום את הדירה אחי מחליק השליך את כל האנושות לעקומה בגן עדן שאבן הפינה של העסק שלכם הופכה אוטומטית.

אני מדבר, כמובן, הכול על המטרד הציבורי (כתבתי לתכנן אותו בחלק ההתחלתי בכתובת http://www.thehappyguy.com/nuisance1.html).

אין כל בנוסף שמסבים נזק מוצאים לנכטון להסתובב במסעדות ובתחנות רכבת ובכפרים שרים בקול של שנים רבות ומנגנים אודות הצ'מבלו. מעתה יש בשבילנו מכשירים לעשות יחד עם זאת לעצמנו סוג ציוד כגון טלוויזיות ומכשירי קישור ומעלית ומוסטנגים.

בזמנים ההם, העסק שלך מסוגל מקובל לזרוק לבנה למטרד ציבורי, וזאת לרוב יסתום אודותיו בזמן 2 שניות עשר באופן הלבנה תכה רק את חותמה.

אולם קשה יותר לזרוק לבנה בדבר טלוויזיה, כי שיש ברשותם ברים שולחים אחריך עורכי דין צמאי דם, דבר מה שהמטרדים הציבוריים המיושנים הן לא ידעו לתכנן אותו מושג. ואיך יהיה בידכם לזרוק לבנה בדבר היצור המוצל שמייצר מוזאק מעלית?


אם כן זה נסגר שאין היא נמנע שאיזה אתר שנקרא מיטש אלטמן ימציא דרך היי-טק לנטרל את אותה מטרדי גולש בהיי-טק. זה מחזיק מפתחות אינפרא אדום שנקרא TV-B-Gone שמכבה מרחוק טלוויזיות פולשניות.

"היי צפיתי בתוכנית ההיא," קורא הבחור הגס וחמישי בבר. "מי שחתם את אותה התוכנית שלי מושם לאותו אחד מספר זמנים למנוע אחר הזמירה. עד שאצא מהשרפרף זה בהחלט." נו מעולה. כנראה שיש זה מספר התאמות טכניות להתחיל לעסוק שבהן.

אמנם חשבתי, "היי. יכולתי לבנות פרויקט פרודוקטיבי שכזה. יכולתי לברוא לבנה בקרב היי-טק במטרה לערוך את אותו המטרדים הציבוריים של ההיי-טק למשך 10 זמנים לפחות." איך עשיתי.

קודם, יצאתי להביס רק את מוזאק. המצאתי אייפון בשם אוטומט מעלית בת ערובה. בכל התרגשתי, שהחלטתי לקחת את זה לנסיעת טסט. מצאתי כיתות באופן ישיר מצויין ופניתי לא תלול למעלית.

בחצי הדרכים שמעבר הפעלתי רק את מעלית האוטומטית על ידי מעלית. "אהה!" קראתי. "יש לעצמנו את אותם המעלית שלנו כבן ערובה. אם וכאשר כל אחד סוגר את אותו המוזיקה, נשחרר את אותה ש פגע."

הנוסעים האחרים הביטו בי כאילו מותקן לי קרן זו הדרך שצומחת מאוזן זכוכית שבירה.


"אמרתי, כבה אחר המוזאק והמעלית של העסק שלכם הן לא תיפגע."

נוסע כזה התחיל לידע. "מה * $ &% אני יימצא לנכון שהינכם עושה?"

הייתי מסוחרר אם וכאשר מדהים שחברי הנוסעים שיש כל כך להוטים להשתתף. אחד מהם לרוב רצה להכניס רק את ידיו הכול על מעלית האוטומטית אצל מעלית, אך מגורמים אצל בטיחות האנשים אינם יכולתי להעניק זה לידיים הן לא מאומנות ועד שהיא נבדקה במלואה אך בתנאי חנות בוטיק ותנאי אזור.

"איך עבר נסיעת המבחן שלך?" שאלה אשתי.


נשאתי רק את מבטי לכאן ממיטת דירות מגורים החולים שלי. "אני מתכנן שאב הטיפוס הבא יצויד בביטוח מתגוררים."

למרבה המזל, הגעתי להמצאה זרה בו ברגע שהתאוששתי. אני קורא לתופעה זו תוסף Tailpipe. מכוניות פולטות אחר האדים הכי מריחים. לא חכה. שאחד לוקח הנל בחזרה. מכוניות פולטות את אותן האדים השנייה הכי מריחה. אוטובוסים בקרב דיזל פולטים את אותו האדים הכי מריחים.

אלו מ הימים הנ"ל יסתיימו בקרוב, כשאנשים מתחמשים בתוספים האישיים כלשהו.

"איך הגיע עובד?" שאלה אשתי.

& לאתר ;כל כך שמח מאוד ששאלת. מהווה נעזר בטכנולוגיית spidey."

"טכנולוגיית ספיידי?" הוא נראתה מבולבלת.

"זה מוצלח. העסק שלך מזהה, כגון ספיידרמן. בוא נגיד שאוטובוס בא בחלל שתי מטרים ומאיים לנקום דברים מסריחים לא בהירים מזויפים. כל אחד קונבנציונלי תעיף אחר פרק כף היד ככה

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.