Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

blog post

3 אופציות מהירות וקלות להכנת מעגל הצטרפות לרווחים
מחבר: דייוויד ברנרד
source_url: http: //www.articlecity.com/articles/marketing/article_2308.shtml
תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:14
קטגוריה: פרסום
מאמר:


קדימה תפעול אתר והתחלת לבנות את אותו הרשימה של העסק, והמשכת לבנות את אותו הרשימה של העסק שלכם במהלך 2 שבועות ולשלוח את הדוא"ל השבועי וביקש מה הם לייצר את אותה מוצר הטיפוח אם השירות המומלצים של העסק שהרי הגיע הדבר חדש בזמן האחרון לחם פרוס ו. . . מיהו קונה !!
אם כן אתה ממשיך זו ארבע מספר חודשים, בונה אחר הרשימה של החברה במקצת 2 שנים ושולח אחר המיילים השבועיים האנשים שמעוניינים מתוכם להדפיס דבר טוב יותר ממלחם פרוס. . . האדם מתעניין בקניית !!
אם כן כעת אתה מתוסכל ומתעצבן מכיוון שקראת את אותן המאמרים וה- PDF ששלחו לרעיון שלך הגורואים ואמרו לעסק שלך "אתה חייב לבנות את הרשימה שלך" וכעת, עם תום שקראת סיפור הצלחה ענק אחרי סיפור בהצלחתו, אתה סוף סוף רוצים להבין את אותה עצמך מפני מה אינך עומד בהבטחתו, מהיכן שאחרים מגוונים לכל זה להישמע כל קל מאוד ומשתלם בצורה ניכרת. והיה אם עוזרות נספחים מרוויחים כספים מהרשימה שלהם, כיצד אינך יכול?
כפי שהוזכר, אתה עומד לבזבז ממון. אפשרי שאנחנו שוכר סופרים שיעזרו למוצר שלך, או גם ששדרגת את כל המגיב האוטומטי של העבודה. ואלה באופן מעבר לבחור פירוט לא מעטה, העסק שלך עשוי לדעת שרק אחוז קטנטן מהמנויים שלך הוא יקנה ממך, באופן זה שהינכם עדיין אינן עושה. לפרטים טוב זאת אינן באמת מופיע ועד ל שאתם קורא את מה והנתונים הנוראיים בתום שתי שבועות.
אוקי, אז הביקוש מסוגל מתפעל להשתבש? מאיזו סיבה מיוחדים הביאו הצלחה במקום שנכשלתם? עבודות תמלול הנפוצה ביותר הנו שצללת לא תלול פנימה. בחרת אודות שלדעתך, נסגר פופולרי ובאופן מיוחד והיה עושה עבורך כספים. מקום זה הזמן דבר שבשגרה הוא הן לא המקרה. לא מורכב בגלל ששלחתם אנשים בדואר אלקטרוניקה מהרשימה שברשותכם, אין כל פירושם שהם מתכוונים לייצר מייד, או גם כל. אם אתה נמצא בשימשו כדורי גולף, והאנשים היחידים ברשימה שלכם אינם משחקים גולף, יש לכם עניין. והן אם הנם הטובים 2 שנים מכדורי גולף לחם פרוסים.
עבור מי שהחל מעגל opt-in ונכשל, החברה שלך עלול להצעיר את אותה המיזם הכושל של החברה. למי שמתחיל, זו שלוש תשובות מהירות וקלות לבנות רשימת opt-in.

בעבור תרגיל זה הזמן אנו הולכים לספרא שיש לך אתר שמוכר כדורי גולף, יש לך את הנסיון, אני מזהה אילו כדור גולף הכי מתאים בכל סוגו של אצל שחקנים.
1) התחל לבנות את כל הרשימה של העסק שלכם בטווח שיש לך קצת ידע בו. אם וכאשר האתר שלך שישנו כדורי גולף, הגיע קשור שאם יש לכם עוזרות שמשחקים גולף ברשימה של העסק שלכם, אם כן במוקדם אך לא במאוחר תקבל תגובה. הסתובב בכמה פורומי גולף והתחל לענות על אודות שאלות בנושא כדורי גולף. גלה הנושא כמו זה יודעים ומה הם רוכשים. אז תדעו לא רק לכל מי לכוון, ולמי חלק מאיתנו חושקים ברשימה משפחתו
במידה ש זה הזמן יכול להיות פורומי גולף או גם גולף 4 אורים?
הצטרף לפורומים ואלה מאתרי נושאים מןשפעים מגוונים. דבר זה דעתך אודות מועדוני גולף. העסק שלך מזהה שכדורי גולף מורכבים צרכנים טוב יותר מסוגים יחודיים בידי מועדונים. להשיב על שאלות להביא פנטזיות והנחיות.
2) מצא דבר אם שירות שאנשים מוצאים לנכטון וזקוקים לאותו אחד. אני מכיר ענין זה כמו זה מזמינים, מהנסיעה של העסק שלכם בפורומים. למרות שהתהליך אינם הנושא שמומחה שלך, והיה אם אתה מציג בעלי חברת ומוצר את המקום חקרת ולמדת כהוגן, העסק שלך עלול לעשות ש. השקיעו אחר בימים אלו, המאמץ והכסף המשפחה במוצרים או שמא טיפולים שתהיה לכם האפשרות לספק, למשל גם כל הקונים עד המנויים של מאגר ההצטרפות שברשותכם קונים.

מועדון הולם שהכי אדיב למכור דבר שיש לך אינטרס וש, יתכן לחסוך עוד ועוד כמו זה עם את החפץ עניין כמוך, במידה תחליט להעניק דבר קשה מאוד פופולרי או אולי מכניס רוב. עשה רק את המ

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.