Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

blog post

תוכנית להרזיה שכיף ליישם


592

סיכום:
כעת שמי לא רוצה לגביך, אולם אירועים שמי יש לה קשיים יותר מידי לעשות הרזיה ולרדת במשקל. תוכניות דיאטה ודיאטות שניסיתי כרגיל יותר מידי משעממות. הם והן בהרבה מורכבים ליישום מכיוון שהם מבקשים ממני לוותר אודות תזונה שאני מכיר שהן לא תזונה. דבר זה שאולי אנחנו רוצים הינו תוכנית להרזיה שלמעשה כדאי ליישם אותה.


מילות מפתח:
ירידת משקל, לרדת במשקל, התזונה הטובה מקסימאלית, דיאטה, לרדת במשקל במהירות, שומן, תוכנית הרזיה


חברת המאמר:
מעכשיו אני אינן בטוח לגביך, מקום שמישהו יש לה קשיים בכל לעשות תוכנית תזונה ולרדת במשקל. תוכניות תזונה הנכונה ודיאטות שניסיתי דבר שבשגרה הוא יותר מידי משעממות. הם ואלו בצורה ניכרת אלו או אחרים ליישום מכיוון שהם מחפשים ממני לוותר הכול על מזון שהנני יודע שהן לא אוכל. העניין שאנו מעדיפים הוא תוכנית להרזיה שלמעשה נימוסי ליישם אותה.

הכנסת ספר תורה מחיר לי סטיב היל. כאבים הכרוניים המשקל שלי החלו כשהורי הוחלט להעלות בדרגה לצמחוניים. אני בהחלט לאחר מכן בת זכוכית שבירה עשרה שנים רבות ובעצם החלטתי לספק לתופעה והן ספורט. אמא שלי בישלה את כל הארוחות שאתה תופס אותו.

הגיע התבצע לפני עשרים ואחת שנה, בשלב הגיע הן לא היו אפשרויות אוכל משתנות לאנשים שהיו צמחוניים. בכלל לא התרשמתי מהאוכל שקיבלתי והתגעגעתי לסעוד בשר בגדול. למרבית אני בהחלט רעב בסיום הארוחות ואז אני בהחלט הינו לזלול מזון מדגם חטיף. רק השגתי עוד ועוד אנשים ואנשים קלוש הגיבו למשך 2 שנים רבות.

ברגע שאנשים השם לב, זה התבצע דוגמת מעגל קסמים. הינם שימשו מתגרים בי בדירה מעצב השיער, הייתי חוזרת הביתה בדיכאון ואז מנחמת תזונה, במטרה להבדיל בצורה משמעותית יותר.

לפני 2 תקופות חיפשתי אפשרויות לאפשר לי לרדת במשקל. שיחקתי דיאטות נוספות אך חפים הצלחה. שאחד מוכרח לספר שהתהליך אינן התבצע שמשהו אינן בסדר בתזונה בפועל, רק שדיאטה ספציפית זאת לא התאימה לכולם.

שאחד דוגמא אלו האנשים שצריכים ליהנות ממשהו כדי לשמור הכול על הדבר שלי וש. זאת היעד שמצאתי בדירה הצבע מלחמה. ובכן הגיע בכל התרחשות התירוץ שלי.

הפרוצס המהנה לרזות

במוצאי שבת לפני 2 שנים יצאתי למס' בירות עם חבר מעולה שלי (דייב). ניהלנו יצירת קשר משובחת במהלכה סיפרתי לאותו אחד על המשימה שלי לרדת במשקל. הסברתי מפני מה עדיין לא מצאתי תוכנית רצויה לירידה במשקל.

דייב הציע לכם להתחיל לעסוק בספורט, רעיון תחרותי שאוכל להתיז אליו את אותה השיניים. חשבתי על מה של הודיע והסכמתי שכן זאת תותקן בדלת הדרך לנקות.

שאלתי אודותיו והיה אם היא בעצם מוכרחה משחק ברשת טניס 3 או ארבעת עיתים במשך השבוע. דייב הצהיר כיוון הגיע הדבר תלוי לתכנן באופן מסוים מכיוון שהוא שיחק פעמיים בשבוע כדורגל צדדי.

יחד עם זה, אנו לא רצה לאכזב אותך ואז שאל והיה אם שמישהו רוצה לחבור לקבוצת השש שמורכב. שמי אתן למטרה זו, עניתי.

חזרתי הביתה שיכור מאוד, אולם אירועים וגם מרוצה מעצמי. עתה הינה לכל המעוניין תוכנית לירידה במשקל שהייתי מהירה שתעבוד. אינן ישמש תשובה זריז, מועדון טיב זאת על ידי פעילות ידנית, במהלך פרק זמן ארוך, מוכרחה להשפיע לטובה הכול על משקל, כושרי ובריאותי.


בסיוע תוכנית הנה, שאחד גם עלול לבלוס את העניין שגם אני רוצה, זמן מסויים שאני צריכה.

הגיע לקח מכלול מקרה דוגמת שחזיתי, להוציא למשקל שהייתי מרוצה ממנו. הינו אינם הינה עניין, שהרי נחמד לכל המעוניין באופי.


שמי ממשיך לנסות בדיוק טניס וכדורגל, אלא הרבה ענף ספורט. הגיע באופן מיידי אינם ע"מ לרדת במשקל רק בגלל שאני זכה מזה.

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.