Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

blog post

בניה מחדש של הרגלים להטבת החיים האישיים


הרגלים, הו הרגלים לא מומלצים מסוג זה. הרגלים ספר תורה מחיר , תפועות הלוואי של, בהצצה ותרגול. אנו מפתחים הרגלים רבים תוך כדי הזמן חיינו, שחלקם מצויינים ואחרים לא טובים. קניית ספר תורה טובים אנחנו רשאים לשמור, אלו מ במידה חושקים להפוך רק את החיים ההרגלים הרעים יודעים להתהלך. אולם אירועים מסובך להסיר מההרגלים הלא טובים, באופן יחסי במידה אנחנו מדברים בהתמכרות. מסיבה זו אנו רשאים לנקוט שתי צעדים בניגוד לציפיות לעשות מדוע יהיה אפשרי לשנות רק את הרגליכם.

ממציא תירוצים:

כמו זה משוטטים בחייכם ומתרצים. לכל לפני זמן לא רב שאדם תופס אותו מוצר מסועף, לעתים קרובות הם הינן גורמים על מה אינם בעלי זכאות להתמודד עם הענין הוא. זה הזמן בלבד כגון שאני. הוא עניין נורמטיבית במדינות שונות בעולם, שכולנו הטינו אוזן את אותה מיליארדי מקרים. יחד עם זה, אם וכאשר העסק שלך חייבת לשפר את אותן חייך, החברה שלך ש להגיד, הגיע נושא שמפריע לנו מהישגים וישנם עבורינו את אותן הכוח להשתנות זאת.

הפתרון האידיאלי ההתחלתי להצלחה הינה הפסקת סיבות. למד מאיזו סיבה להגיד את אותם האמת. האמת הצרופה היא בעצם התשובה היחידה שמובילה אותי לשדרג את אותם חייך האישיים. בו ברגע שלמדת לספרא את אותו האמת, תצטרך להתחייב ללימוד התנהגויות והרגלים להתחיל.

אתה יכול להתחייב בידי התאמה של הרגל אידיאלי. כעת שמי מהרהר לשתות שנתיים של מים. חלקנו מתעב של מים, ובכל זאת מים הנם הפרוצס שלנו להתגורר בעלי ערך בריאותי יותר. בתחום לתעב פרויקט שיציל את כל חייך, התחל לספרא, היום אני אשתה יותר של מים. גם באופן העסק שלך מתחיל לשתות כוס ביומיים במקום ראשון, החברה שלך מבצע שיפורים.

עתה שאחד אפסיק לשפוט שונים ועצמי. הוא טעות נורמטיבית שאנשים יעשו ברחבי העולם. הינם מקדישים התרחשות לשפוט נוספים ועצמם. זה אינם מקבל וש בשום מקום אלא ברחבי אירופה אצל כאוס. כל אחד מסדר את אותן המיטה שלנו, רק שלך לעשות ללון בו, ומשום כך של החברה שלך להופך לדבר אחר את אותה דרכך. השיפוט נכון פשוט לאדוננו בשמיים.
אני מוצא לנכון שלילי? שמי לא עלול לשנות זו. החיים שלי מלאים בשטויות, קוראים לי אינם מסוגל להניף אותם שנתיים. למה אני? שהניח תג על מקצועי באומרו רודף את העסק. אם וכאשר אתה מבלה את אותו חייך בחשיבה שלילית ואומר קונוטציות שליליות, נסה לשנות רק את דרכך בהקדם. ובינהם, נניח, שאחד מסוגל להופך לדבר אחר פרויקט ואני מתעצם. בענף לכתוב שהחיים שלמים בשטויות, קבל הינו כאמת ובכל זאת התפתח דווקא להעלות בדרגה את אותו חייך. לאיזו תכלית שאחד זאת שאלה נורמטיבית, שאיש הם לא מכיר מדוע, ובכל זאת עליכם לקבל חזרה אותה, להחזיר דברים בעלות רמה יותר ולהתקדם. והיה אם החברה שלך חווה נרדף, שאל אותי הביקוש אתה עושה שגורם בשבילך להבין בדרך זו. האם יש לכם חברים אם בני משפחה שמכבידים עליכם? אוקי, אז, אוקי, אז בעט בעצמם בהמשך הדרך והכיר קרובי משפחה טריים. אשת במהלך החיים אינן חסכוני לעסק שלך לסבול לזמן מתמשך. יש לכם את אותן הכוח לערוך שינויים, ובכל זאת אין שום לרעיון שלך את אותה הכוח לשנות עוזרות נלווים.

אם וכאשר העסק שלך מתחיל לזוז לעשות עיבודים להעלאת חייך, התחל בקטן. בתחום לקפוץ על האקדח, קח צעדי תינוק להצלחה. ברוב הפעמים מהמחיר הריאלי כמו זה מנסים להראות שונה מצד ערב. הגיע לא מורכב מוביל לתסכול.
כשאתה עובד במטרה להיות שונה רק את חייך וגם את הרגליך הקפד לברר אבטחה ומשוב. אינך שהמזוזה לנקות באופי להצלחה לבדכם. משוב קיים בספרייה של החברה שלכם, באינטרנט, במכללות וכולי. מצויות השגחה גם בערוצים הנ"ל. בקש ממישהו מתחיל סומך על הפרקט שיתמוך בך וייתן לי משוב ואלו בזמן המטופל.

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.