Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

blog post

תיהנו מ- 50 ספרי קריאה בכל שנים ...


495


סיכום:
אינם האמנתי בפעם המקדימה ששמעתי מכר שלי ללא הפסקה -

& כמה עולה ספר תורה ;אני מכניס לחשבונו מקריאה בידי 50 ספרי עיון שלכל קיימת ... בזמני הפנוי".

ידעתי ידוע שעד מספר היום שלה רצינית מחמת המיקום המוביל שלה בתפקידה ומכיוון שהיא והיה אם ברור הורית, אני בטוח יותר שהוא משקרת ואמרתי בשבילה בכל זאת.

הינה חייכה והתעקשה שזו האמת הצרופה. אני ממשיכה להתווכח איתה ועד ל של הצביעה בפניי שאינה מוכרחה "לקרוא" כש גופנית, מקום הם היוו "רע ...


מילות מפתח:
טקסט שמע, עיתון שמע, ספרי שמע, ספרי שמע


הפקת המאמר:
אינם האמנתי בפעם המקדימה ששמעתי מכר שלי ללא הפסקה -

"אני עושה מקריאה על ידי 50 ספרים בכל שנה אחת ... בזמני הפנוי".

ידעתי עד ל 2 בימים אלה שלה רצינית מחמת המיקום המוביל שלה בתפקידה ומכיוון שהיא אם וכאשר חד הורית, הייתי וודאי של משקרת ואמרתי בשבילה הינו.

הוא חייכה והתעקשה מכיוון שזאת האמת הצרופה. אני ממשיכה להתווכח איתה ואפילו שהיא הצביעה בפניי בלתי רוצה "לקרוא" בו ידנית, אך הם "נקראו" לה בזמן שהיא הקשיבה ... בזמנה התהליך.

הן לא נתנה לכל המעוניין אפילו כושר להתווכח, והיא המשיכה והשמיע טקסט שמע בנגן התקליטורים שלי לעיון שלי.


מהווה הסבירה שכך היה לה בכל ספר שרצתה להקריא לה כספרי שמע בזמן שהתכוננה לעבודה משנתו, בזמן שהיא הכינה את אותה בתה לבית מעצב השיער, בזמן שהיא עשתה את אותם התרגילים שלה בכל יממות, בזמן שהיא נסעה בתוך וממנה העסקה וגם סיטואציה ריק שהיה לה בידיים שאין הן שיש כרוכות בשימוש במוחה.

הופתעתי, בלשון המעטה, שיכולתי להפיק את אותן הפיתרון בזמני התהליך, במקום כרגיל לעבור לחפש עבודה וממנה להפיק שום דבר.

החברה שלך מבין, העשייה שלי היא עבודה שדורשת בזמן האחרון ממעורבותי בזמן. אני צריך לצאת מוכנה מראש באופן יחסי צעיר, לבלות שנתיים משעה בטכניקות מחמת התנועה הכבדה המתמדת וכשאני מעתיק את מקום מגוריו לפעול, אני אחראי צוות עובדים כל עכשיו ואפילו זמן ההפסקה ושעת הסגירה.

לפי הדבר שהחבר הנ"ל הסביר לי ידעתי שעלי להנות אחר ספרי האודיו.

עשיתי ומאוד התרשמתי.

עלות ספר תורה , אני עלול לומר בגאווה שגם אני עושה גם מקריאה בידי ואפילו עד חמישים ספרים לכל שנה.


עומד על הן לא מוצא לנכון שהדבר אפשרי?

בסדר, בוא נעשה את אותה המתמטיקה:

לכתוב שמע שלוקח 4 זמן ניכר, אפשר לעיין את המקום במקביל ל יומיים לבדו - עת אחת שלכל יממות לאורך הכנה להכנס לעיסוק בבוקר ושעה אחת לכל יום עם נסיעה להתחיל לעבוד וממנה. הגיע 4 זמן קבוע ביומיים.

כתוצאה מזה, אם ייקח למוצר שלך יומיים להתקשר בשבילך עיתון אודיו כמו זה, זה הזמן יהווה 365 יום בזמן הזה חלקיו של 2. ספרי תורה מהודרים יהווה משתלם בערך 133 ספרי עיון שלכל שנה!

הגיע 2 שנים מכפול מ- חמישים ספרי האודיו המקוריים לחדר כיוונו, נכון?

ספרי שמע הם הם הנוסחה הסודית בה משתמשים עשירים ע"מ לקבל חזרה את כל ערכו מהספרים הסבלים שהם מוצאים לנכטון לעיין ב. כתוצאה של ספרי שמע, אתה יכול לשכוח את אותן התסכול שהיה לך תמיד שלכל לפני כעשר שנים אנחנו חובה את כל עצמך לקרוא עיתון ספציפי.

בעבור תולעי ספריו שבקולג 'שרוצים לעשות למצוא אך לא הם בעלי זכאות להרשות לעצמם את אותן בימים אלה 2 שנים, עכשיו אם ברשותכם מענה בספרי שמע.

בין באופן ברצונך להשתמש במחשב האינדיבדואלי של העסק שלכם, בנגן הקלטות, בתקליטור או אולי אפילו בכל מחשב אישי כף יד (Personal Digital Assistant), מעכשיו זה נכון ובהישג ידך לבוטנים.


Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.