Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

blog post

וילונות, החלונות ופנג שואי


מחבר: צ'רלס קסוטיס

source_url: http: //www.google.com/articles/home_improvement/article_851.shtml

תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:12

קטגוריה: שינוי לטובה ביתי

מאמר:

פנג שואי הוא פילוסופיה סינית שאינה חדשה. זה המחקר על ידי קיימים בהרמוניה ושגשוג בעלויות אמא אדמה. פירושו בקרב פנג שואי הינה "מי רוח". זאת תהליך ניתוחי גיאומנטיות, המנסה לקחת בחשבון את היחסים בין העולם לשם עצמנו על מנת שנחיה בהרמוניה בסביבתנו. הגיע מבוסס המתארת את המחשבה הפשוטה שחיינו מושפעים עמוקות מבחוץ הפיזית והרגשית שלנו.


זכוכית הסביבות העיקריות שלנו היא בעצם הבית של העסק שלכם, כש כולנו מבלים את כל כמעט בכל זמננו. לפנג שואי מתופעל אמירות ופתרונות למכור, על מנת להעניק ל& מחיר של ספר תורה ", החשמל, לזרום מהיבט של חלקה כמעט בכל הדירה. וילונות ספר תורה בדיקת מחשב מחיר מאד בדירות שלך. בדים, צבע, חומר, ארגון תריסים, באמת, כל אלו מיוצרים מ להשפיע אודות צ'י הדיור של העבודה. הבה גלוי באיזו דרך לשפר בכל זאת.


משוך רק את הווילונות לאחור במסגרת זמן היום מתוך מטרה לסייע בגלל חמה להאיר את אותן נכס נדל& https://tretinoin5.com ;ני לגרום לאזור מתח חשמלי חיובית.


הגן הכול על הווילונות שלכם סגור לישון. בתוך תשאיר את חלונות של העסק חשופים אל תוך הערב מכיוון שהוא נתפס כמביא מזל פסול.


חלונות וטבעות וילון הינם מחומר מקורי. המועיל ביותר היא מסוג עץ. הימנע מפלסטיק שלכל האמצעים!


הווילונות זה מקיפים די במטרה לכסות אחר החלון וארוכים דיו ע"מ להגיע לבצע רכישה של.


וילונות הינם מחזיקים קימורים. ספר תורה עלות נמשכים יחד יכול שיהיה תלוי מספיק עור אמיתי דווקא או לעצב קפלים וקיפולים.


בדקו כי הווילונות נפתחים ונסגרים בקלות רבה.


וילונות שתלויים ברפיון בכל נדבך בידי חלון נחשבים לפנג שואי פסול.


מוגן הכול על הווילונות והחלונות נקיים ע& מחיר לספר תורה ;מ לתת סיוע לצ'י לבוא פנימה ריחניים ונקיים.


התאם את הווילונות של העסק לעונות השנה כדי לשנות אחר התרחשות רוחך וגם את זמן רוחך. השתמשו בבדים כבדים לחורף ובבדים שאינם קשים 2 שנים לקיץ. השתמש בצבעים לוהט מדי לחורף ובצבעים ישמחו בהירים לאביב ולקיץ. בחרו גווני ירוק בחורף, גווני אדום, כתום וורוד בסתיו, צבעי לבן, אפור ומתכתי לסתיו וגווני כחול בקיץ.


תריסים הם הפועלים מזמן פתיחה כלפי מלבד. במידה חלון נפתח פנימה וודא שהוא אינו פונה למערב, וכל זאת הכיוון המסמן מוות או גמר. במקרה שכזו, חסום צ'י שלילי אלו שיש להן מראה הפונה כלפי מעבר או לחילופין התקדם אלו שיש להן עלים עגולים.


חלונות מתומנים וקשתיים נחשבים לפנג שואי אדיב.אתה מסוגל ואלה לשים בצבעים בווילונות של החברה מתוך מטרה להיות שונה סגנונות בכל חדר בביתך, ולהתאים את הפעילות נכון לאנרגיות ספציפיות לכל חדר. מותקן זוגות תואמים באזור השינה שלכם וצבעים שמזמינים זוגיות כגון ורוד או ירוק. בעבור אזור הצלילה השתמש באדום במטרה לשמור בדבר האנשים במסיבה נמרצים ונרגשים. בשביל מטבחים וחדרי משחקים כתום וצהוב מרענן ומחדש. ירוק הנו סגנון מרגיע הטוב ביותר לחדרי מגורים. סגול מסמל עושר וטרנספורמציה, הנושא שהופך את החפץ לאידיאלי עבור צימרים רוחניים.


מצד במידה ואתם מסורתיים בפנג שואי ובין אם לאו, ההליכים הכי טובה לקשט את כל ביתכם ולשכור את אותו בדי הוילון והצבעים שלכם מהווה הטעם והיצר האישי משפחתכם. הוסף במקצת אנרגיית צ'י חיובית ויש לך את אותה הבית האולטימטיבית. שלך!


Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.