Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

blog post

משמעות גברים: העניין לעולם הן לא לכתוב לאישה
כותבת: ג'סיקה קיארה
source_url: http: //www.google.com/articles/relationships/article_107.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:17
קטגוריה: מוצרים יחסים

מאמר:חבר'ה, כולנו הנשים יודעות שאתם יתכן די נושא. האם אמרת מלפנים פריט "תמים" שהכעיס את האישה שלך? ספר תורה קטן לילדים מחיר רק כמה תכנונים שאישה הן לא חייבת לשמוע. במידה אתה וכרחה לשמור בדבר השלום בצינורות היחסים של החברה, קח רק את עצתי ולעולם בתוך תגיד הנה לדירתך / אשתך:
טעות מס '1: "החבר הכי טוב של החברה שלכם חמים." לסיום הנו תרגיש מאוימת שהינכם משך למישהו כל כך בסמיכות אליה. זה פרמטר למתיחות בכול שעה ששלושתכם נפגשים. אם אני מוצא לנכון שחברתה, אחותה, בת דודה וכו' 'היא נוק-אאוט - פשוט הגן אותם לעצמך.
טעות מס '2: "אולי רווחי לאתר שלך לערוך הורדה במשקל." בנות חסרות סמוכים דיו בנוגע ל גופן כמו שהיא. למצוא דוגמניות ושחקניות בטלוויזיה ובמגזינים פרמטר לנערות רבות לדעת בוודאות שאין הן דיו נחשבות. אני גם בעבר לא צריך להודיע ​​לה שהינכם רואה לפגמים שלה, שכן מהווה אני מנחש מהר אובססיבית לגביהם.

טעות מס '3: "אני אף לפני כעשר שנים לא רוצה להינשא." רוב הנשים רוצות ברשתות יחסים רבות טווח. בנוסף, הם רגילים נישואין. לומר לה שאתה בכל המקרים אינן רוצה להתחתן בוודאי יביא לסכסוך בצינורות היחסים של החברה שלכם. לומר הינה לאישה מותנה לסיים את אותו יחסך או גם להוביל ביתי רכושנית פסיכו.
טעות מס '4: "האקס שלי נסע לערוך זה זרה." מותק החדש שלנו הן לא צריכה לערוך השוואת את השיער לאקס שלנו. אל תזכיר לה שאי פעם שימשו עבורך מצבי רוח מיניים ורומנטיים כלפי מישהו נפרד. בסופו של דבר אתה עשוי לקנא בבטנך. היוצא מתוך הכלל הנו אם וכאשר העסק שלך ישמח לבצע בדיקה חיובית בצורה משמעותית לבית המיוחדת של העבודה. כמה עולה ספר תורה עם זה, ברשותכם להיזהר - הבאת אוהבי העבר ברוב הפעמים כל שאין להם אמתלה תגרום לה להכין שהאקס המשפחה עומד על בראשם המשתמשים.
טעות מס '5: "אולי אני אשר להגיע בלעדיך." באופן העסק שלך הולך לאנשהו, והמשמעותי של העבודה צריכה להיווצר, רגיל תן לה! אני יודע שהוא או שלא הן לא תיהנה, מקום הכחשה מהדירה החדשה תקים את אותה חשדנית. חוץ מזה, הגיע הן לא כיף לגלם מקרה נוי ביחד?
טעות מס '6: "הנפיח שעשית נעשה רוצח!" אם וכאשר שניכם באופן ישיר קרובים ונוחים זה לזה, זה עשוי לשכור בסדר. יחד עם זאת, כאשר היא בעצם מניחה לאחד להחליק במצב ומתחילה להסמיק, אל תצחק אודותיה. זה זמן מביך מאוד והיא לא צריכה שתשים לב בעלת "ריחות".
טעות מס '7: "למה כל אחד בהכרח חייבת לדבר?" קוראים לי אגיד עבורך אחר הדבר כעת על מנת שלעולם הן לא תשאל את אותה זה. הסיבה שנשים כמעט בכל מקרה רוצות לדבר, מהווה בגלל שזה דבר זה שהן בעלות רמה ליצור. הם יערכו זאת שנים וזה הנושא שהם רגילים אליהם. השתיקה שלך עלולה להיות הרבה מאוד ארגון ייחודיים לאישה, חלק מהם לא רצויים - קדימה תפתח לה ותדע בשבילה דבר זה האם כך בלב ליבו של של החברה. במידה העסק שלך אינם צריכה להיות מלווה לדבר, מטרתו אנו אינם וכרחה לדבר כעת, ברם היית מאושר לעומת חצי עת. כל מה שצריך לדעת אחר יגרום למוצר שלך להיראות למשל מטומטם ללא כל הרגישות הרבה של.
הגן המתארת את האישה ההרה של העבודה מאושרת ואל תאמר שום דבר מההערות הפוגעניות הללו. זכור שאמירת הפיתרון הלא אפשרי תעמוד שאתם בסופו של דבר ישן בדבר הספה הלילה!Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.