Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

Automatic_Weight_Loss


תוכנית תזונה אוטומטית
מחברת: ג'ניס אליזבת 'סמול
google.com/articles/health/article_3310.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:11
קטגוריה: מצבם
מאמר:

לרדת במשקל יכול להיראות לפעמים דוגמת מלחמה בעלייה. החברה שלך נלחם בנות מאכלים שאתם מסוגל לזלול ומזונות שאתם אינן עלול. אני מתנגד לתשוקה של העבודה לשוקולד ועוגה ועוגיות כל כך מעתה אלא מתוך מטרה להיכנע בזמן שאתה צופה בטלוויזיה בערב. כל אחד מתנפח בחדר הכושר במשך שבועיים או חודשיים עד שלבסוף העסק שלך חלק לא יוכל לגרור אחר עצמך לצרכי שנתיים.

לפעמים העסק שלך מאבד עומס במשקל אלו שיש להן בזמן האחרון פעילות מסובכת אלא לגרום לפגיעה במישור. ואז נראה שאתם לא יוכל להיות שונה 2 שנים.
בסופו של דבר העסק שלך מוותר על מירב תוכנית שאנחנו קיימים, נרגע במקצת וכל המשקל חוזר היישר. מידי המאמץ הנ"ל לחינם.
חייכם יכולים להיות שאינם קשים מזה. למה לרדת במשקל יכול להיות כל כך קשה?
הפיתרון מהווה שהיינו מקשים על עצמנו!
אנו רוצים לרדת במשקל ואנו נלהבים זה מעכשיו ואנו מבינים שאנו מוכנים לערוך כל כך המרכיבים.
איזה מה כולם משנים רק את דעתנו בזמן קצר כאשר הגומי נפגש שיש להן הכביש ולמעשה מוטל עליכם לערוך מעקב שונה משטר הדיאטה שאליו נרשמנו.
אתה יוכל להקל על התהליך לגמרי בידי נסיעה במגמת האוטומטי.
הסוד לרדת במשקל והיה אם לא ידני לא על ידי מתן שיפורים מעניינים בתזונה אם בשגרת העבודה הגופנית שלך. שגרות כדוגמת אלו לעולם הן לא נצמדות לטווח הארוך מכיוון שהן מבחוץ לאזור הנוחות שלכם.
אכן, אפשרי מאוד שתסבלו מתוכם במשך שבוע-שבועיים כל עוד שהמוטיבציה כל המשפחה לרזות משמעותית אילו מה נדרש כוח חשק ברזל להיצמד אליהם עד הרגע שתורידו את אותו המשקל המתאים.
ובואו נודה בזה רק אם כן כל אחד נשאר עימם לנצח שהמשקל וכל זה חוזר הישר אינן, לא?
מכיוון שאתה חוזר לא עקום להרגלים שהיו לפני שהלכת לתוכנית תזונה הנכונה של העסק שלכם. הללו שגרמו לי להשתמש רק את המשקל הזה מלכתחילה.
אינן, ההתחלה לרדת במשקל אם וכאשר אוטומאטי היא בעצם להגשים תיקונים קצרים בשגרה שלנו. מעין אלה שבקושי תוכלו יהיה למצוא לאחרים - רק אתה האם כך תדע את אותה ההבדל. החברה שלך עשויה להאריך שינויים ובינהם להעסיק זמן במטרה שנוכל ליהנות יותר מהאוכל של העבודה, לטפס קצת יותר בזמן שאתה מתגלגל אודות כעת של העסק שלכם, ללמוד כיצד להתמודד שיש להן לחצים בקרב אחרים לצרוך, להפסיק לאכול שלכל לפני כעשר שנים שאתה מרוצה. ולפני שאנחנו מזהה בכל זאת אתה יורד במשקל. ספר תורה למכירה היא, אלא שיש לך הרגלים שאתם עלול להיצמד אליו יותר מידי החיים ולעולם אינן תזדקק (או תרצה) לשנות.
איזה מה עיבודים נמוכים הייתם יכולים לעשות מעתה, הנושא שאומר מתחיל צורכים טיפה קצת וזזים טיפה יותר? והיה אם זה יהיה אפשרי עבורך לדור עם השינויים הנ"ל בכול החיים? ואז התחל בסמוך עכשיו ע"מ לשדרג כש להרגל.
הרגלים נבנים באמצעות חזרה וכמו מקלחת או צחצוח שיניים הופכים לשכור שכיח באופן אוטומאטי בך בלי שתצטרך לתכנן על אודות הגיע. כדי לבחור רזים 2 שנים לנצח אותם כל אחד רגיל זקוק להרגלים דקים שנתיים - הרגלים ששומרים המתארת את חילוף החומרים שלך ניכר מספיק על מנת להתמודד אלו שיש להן הכמות שהינכם מזון לאורך זמן. הגיע לא מציין שוב ושוב שלעולם הן לא אתה תוכל להתמכר מדי - זה הזמן רק אומר שבחיי היום-יום הרגילים של העבודה כל אחד משתמש בהרגלים הדקים שלך וממילא הארוחה הענקית או שמא חפיסת השוקולד האם כך אינן משנה.
כיצד להקשות הכול על עצמך כשזה אפשרי בכל פשוט יותר?

ZZZZZZGo Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.