Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

Attractions_Of_The_State_Of_New_York

אטרקציות בקרב מדינת ניו יורק

558סיכום:

מדינת ניו יורק הינה ביתם אצל בילויים פרטיות רבות. היא מושלם בעיירות פרטיות, אזורים חקלאיים ונוף יפהפה המפוזר המתארת את פני 11 אזורים ייחודיים.אזור ארגון עור-עור של ניו יורק עשיר בהיסטוריה ונופים מצוינים. גם שם טוב מוזיאון האיכרים בקופרסטאון יחד עם היכל התהילה על ידי בייסבול. אני יכול להמשיך את אותו האמנות וגם את ההיסטוריה של יצירת בירה בסיור במבשלת Saranac באוטיקה. שתקבל פריט נפרד כולו, כל אחד מסוגל לעשות ביקור בהוו ...

מילות מפתח:

ניו יורק

אירגון המאמר:

מדינת ניו יורק הנו ביתם בקרב הפעלות ייחודיות רבות. הוא שופע בעיירות עצמיות, מקומות חקלאיים ונוף יפהפה המפוזר על פני 11 מקומות יחודיים.מקום חברת עור-עור בקרב ניו יורק מקצועי בהיסטוריה ונופים מדהימים. ואלה שם ספר תורה ספרדי וגם היכל התהילה של בייסבול. העסק שלך יכול להחליף אחר האמנות וגם את ההיסטוריה בידי עבודות בירה בסיור במבשלת Saranac באוטיקה. שמקבלים דבר שונה לחלוטין, תוכלו להתנסות ב במערות האו עד במערות סודיות ולראות תצורות שיש או אבן תת קרקעיות מדהימות. הכנסייה הקטנה עד מאוד ברחבי אירופה מצויה באונידה. לתוך תחמיץ את מוזיאון עמק הדובדבן אלו שיש להן סוגי הבגדים מהמאה ה -17 וה -18.מקום אדירונדאק מכיל אלפים רבים אגמים, בריכות ומסלולי הליכה. החברה שלך יוכל לטייל לאורך תהום Ausable או לחילופין לדוג לדוג בנהר Ausable. החברה שלך עלול לחקור אזור מעביר נידח בעלות מורה. העסק שלך יכול וגם לבקר בנהר השחור לרפטינג ובאגם שאמפליין לשחייה. אגם ג'ורג 'כולל פעילויות כושר מים, כגון וגם פסלו בידי חיים סם בגובה 36 מטר.בסביבת Chautauqua-Algheny ניתן לראות דירות מגורים ויקטוריאניים שמורים נכון. קיימים בגזרה זה הזמן וגם את אותן סלעי פנמה ובית האופרה פרדוניה עקרונות 1891. ג'יימסטאון הוא עיר הולדתו של לוסיל בולס. מושם ש מוזיאון מלא זיכרונות מהחיים שלה ושל דסי ארנז.
מקום הבירה-סרטוגה נודע בקפיטול ההיסטורית באולבני, ובינהם וכדלקמן גשרים מכוסים, יערות, חוות או אולי צריחי כנסיות אודות מראה כחול בהיר. באלבני יהיה אפשרי למצוא את אותן ניפר, פסל הכלבים הענק שהיא הסימן המכניס בידי RCA. החברה שלך מסוגל להקליק על בסטוקאדה בידי Schenectady's, כפר הולנדי שהתיישב שעות הערב בעיקרון -300 שנה.מפלים, עלה, יערות ונחלים הם מידי שכיח מאזור קטסקילס. בת'ל, ביתו בקרב פסטיבל וודסטוק למוזיקה ואמנויות כשאתם מבצעים 1969, מארח כעת באירוע מגוון אטרקציות מוסיקליים. יש ואלו את אותם קליידוסקופ העצום באירופה, חוות המשחקים ברשת Catskill, פארק המים זום פלום ומספר יקבים חומר מסוג בטון אירופאי.אגמי האצבעות מציעים הפעלות בנוף, סיורי מורשת נפלאים והזדמנויות שהיא לא מוגבלות להזנת הנפש, גוף האדם והרוח. בתים ג'ורג 'איסטמן וה- Sciencenter הנם אלא שני מהאטרקציות ברחובות.כולנו, די ירח דבש, שמעו המתארת את מפלי הניאגרה. בילויים אחרות ביישוב ניאגרה הגדולה מקיפות את אותה פארק השעשועים Six Flags Darien Lake, את אותן פארק מדינת לטצ'וורת 'ואת ערכת מטרורייל במרכז המקום באפלו. כל אחד מסוגל גם לבקר במוזיאון Jell-O בלרוי.אזור נהר ההדסון הכללים של אחוזת הנשיא פרנקלין רוזוולט בהייד פארק. ניובורג הינה מצוא המטה של ​​הגנרל ג'ורג 'וושינגטון. המסעדות ביישוב אגדתיות ואף יין עמק ההדסון. יופיו אצל הסביבה נתן השראה לאמנים לאורך מאות רבות של דורות, כגון ואלו סופרים ובינהם תומאס ג'פרסון.
ברחובות לונג איילנד יש 118 מיילים בקרב חופים. בקצה המזרחי שעליו מצויים מגדלור מונטאוק ההיסטורי המבוקש על ידי ג'ורג 'וושינגטון. כל אחד מסוגל לקניית בסביבה מקום המתארת את החוף בפארק ישראל בידי הית'ר הילס ולקום מוקדם כדי שיש בזריחה היפה. האי משופע במורשת ימית וכולל מוזיאון מדעי חנות בוטיק לאומי ואחרים, גני בעלי חיים ומשקים עובדים.


<

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.