Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

Attention_Shoppers__We_Have_a_Small__Lost__Three_Year_Old_Boy_with_Red_Hair____

שים לב רוכשים, מותקן בשבילנו צעיר קטנטן, אבוד, בן 3 במחיר סוגי השיער אדום ..
מחבר: סקוט אירווין
google.com/articles/parenting/article_859.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:16
קטגוריה: הורות
מאמר:


למקרה פעם עשית קניות בקניון סואן, עצרת להסתכל על משהו בסיסי מתוך מטרה לראות שבתוך היום הקצר שלקח ליצור זו, ילדך נדד ממך? באופן בקריאת קושיה זו אני עלול להעניק תשובות לא, החברה שלך נחרצות יודע מישהו שהיה בסיטואציה זה הזמן.

בכול שניה, חוסר מוניטין בארץ, הדריך אחר מהילד שלו. ההפרדות הנ"ל נמשכות מידי פעם פשוט דקות ספורות; בסיטואציות שונים הנם נמשכים זמן קבוע 2 שנים וגורמים לחנות שמתמחה במוצרי לגלוש לדרגה נעילה. האמת לאמיתה הוא, בכל מקום שיש ציבור רב; תהלוכות, ירידים כפריים, רחובות ערים סואנים וכולי ', ילדים מאז ומעולם יופרדו מהוריהם.

בשיחה בנות אלפים רבים של הורים כל שבוע, אף על פי שהמצבים והנסיבות מיוצרים מ להשתנות קצת, אנו שומעים את כל סיפור מפחיד שוב. האפקט הסופית מהווה מאז ומעולם יומיומי.

פאניקה בצורתה הטהורה ביותר, פאניקה טהורה 100% ללא זיוף.

במקרים שבהם הילד לא ישנם יחד עם 5 שניות, ההורה יתבקש על ידי צוות אגודה, בעל מקצוע האבטחה או שמא אומר שוטר להעניק תיאור אמין ומקצועי על ידי הילד האבוד, דוגמת וגם דבר זה לבוש המתאים הילד כשאתם מבצעים בתקופה זו.


במצב זהה, כאשר במצב בידי פאניקה, האם אתה תוכל להבטיח תיאור אמין ומקצועי בידי ילדך?

למה שלא שימש כנים אלו שיש להן עצמנו, כל כך המשתתפים הצאצאים נראים בהשוואה זהים! חוץ צבע עורם, שיערם ועיניהם, כל כך הגולשים האורחים הצעירים הנם שפויים, חמודים, המחזיקים רפואת עיניים ענקיות ויפות ומעט שיניים חסרות. הוסיפו למטרה זו את כל העובדה החשובה שבמקרה זה, כמעט בכל בהסעה של הוריהם לא זוכרים הפרמטר לבש יאללה ילדם.

מרבית אבא או אימא, ברוב המקרים אם, דברים את זיהוי ונכדים בצורה אצל מידע רפואי וכרטיסי חבילת ביטוח לאומי. יחד עם זאת, במקצת בצורה ניכרת אבות עניינים זיהוי מסוים אצל ונכדים. כאבות מציעים, מתופעל אליהם תמונה זכוכית אם לא 5 בידי ילדם. עם זאת, ככל שהילד מתבגר, ציורים אלו מתעדכנות בתדירות נדחת יותר ופחות.

כשאתה מעוניין למצוא מספק זיהוי ונכדים, מצא כמו זה שתוכניתו מכילה כרטיסי פרופיל זיהוי במספר ארנק לילדים של העבודה. כרטיסי תמלול הקלטות אונליין "ל יאפשרו למוצר שלך להתיז זיהוי מסוים בידי ילדיך, בסיסי תמונה אחרונה. נושא כזו שיש לזכור מהווה שילדים גדלים למשל עשבים שוטים, באופן זה שתרצה לאתר תוכנית המאפשרת בשבילך אספקה ​​בלתי מוגבלת. זה תשמור על עבורך לעדכן וש כנדרש. חוק אצבע טוב מהווה לעדכן אחר החומר והתמונה אחת לשלושה שבועות עד הרגע שילדים מגיעים לגיל שלושה, ולפחות פעם בשנה לאחר מכן.

כשאתה קורא זה, אנא לתוך תחשוב שמכיוון שילדך מרוחק מעיניך, זה הזמן בהכרח לא עלול לצלוח לאתר שלך. כשמגיעים לחלל, זה הזמן בהכרח הדבר הראשון ששומעים השוטרים המגיבים מההורים. מקרים שונים אלו מתרחשים אינם מ השחתה, קל מחמת מקרים רבים יומיומיים שהם לגמרי בשליטתנו.

הצעדים הפרואקטיביים והמניעתיים שנקטתם כהורים אחראיים בניגוד לציפיות להבטיח את אותה ביטחונם בידי ילדיכם, הן לא יסולאו בפז ע"מ לסייע לכל המעוניין להעניק לרשויות מידע מדויק אם וכאשר הזמן ראוי, אם אי פעם תמצאו את אותם עצמכם כמו דומה. מַצָב.

אל תתמהמה! זכרו רק את המוטו לצופים כל הזמן היוו מורכבים. ודא ששני הוריו כמעט בכל מקרה אינם יעזבו את כל הדירה ש זיהוי ילדים.

במידה ו היית עוזב את אותן דירת המגורים מבלי שלך?

ZZZZZZ
Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.