Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

ATM_Security

אבטחת כספומט
מחבר: רוברט יאנג
google.com/articles/business_and_finance/article_6702.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:08
קטגוריה: עסק_ ומימון
מאמר:

כספומטים אצל כספומטים שולבו בצורה חיינו. הם מציעים לא יוקרתיות אמיתית לאלה שבמהלך הבריחה אילו למרות זאת נותנים אלמנט על ידי סיכון. ניצול של בבטחה במכונת כספומט לוקח מודעות וקצת מידע. זה הזמן שמכונת כספומט פתוחה וזמינה שלושים עת ביממה לא ללא הפסקה של מתוכננת להכניס בתוכה. רוב שוד הכספומט מתרחש בלילה של השעות 20:00 לגמוע. שודדי כספומט הם ברוב המקרים גברים מתחת לגיל 25 ורובם עובדים לבדכם. שודדי כספומטים לרוב ממקמים את כל עצמם בסביבת שטח ומחכים לקורבן לבוא ולמשוך מזומנים. במרבית קורבנות שוד הכספומט הם נשים והיו בעצמכם כשנשדדו. חלק מהם טוענים כי לא ראו רק את השודד בודק. במרבית שודדי הכספומטים השתמשו באקדח או לחילופין טענו שיש ברשותם נשק מוגן בעת שהתעמתו בנות הקורבן ודרשו רק את מזומם.

והיה אם כל אחד או אולי בני משפחתך משתמשים במכונות כספומט בכספומט
אודות גורם שוטף, הינה כמה טיפים המסוגלים להפוך אחר הפינוי
במקצת שנתיים בטוח:

- השתמש לא מורכב במכונות כספומט בשטחים מוארים ותנועה גבוהה. לתוך תשתמש במכונות כספומט מרוחקות או מוסתרות, ובינהם הימצאות מאחורי בניינים, מאחורי מאמרים, צינורות עד הרחק מעיני האנשים. היזהרו ממקומות מסתור מובנים כגון שיחים או עצים מגודל. שודדי כספומטים רוצים לקבל את כל אלמנט ההפתעה וללא עדים. שודדים רגילים אפשרויות מילוט גבוהים ביותר למשל רמפות מהכביש המהיר הסמוך אם

צירים זריזים.

- בחר כספומט שנראה ו'מרגיש 'בטוח יותר, ואלו אם וכאשר הינה נמצא במרחק אצל 2 קילומטרים מהדרך. נסה לקבוע רק את התפקוד של העסק שלכם לשעות מאור. קח איתך מישהו שנגמרת זמן ניכר, אם וכאשר העסק שלך עלול. כמה עולה ספר תורה מטייל למיקום כספומט, סרוק את אותם השטח לאנשים חשודים. אם וכאשר החברה שלך שם לב מישהו חשוד מותנה בסביבת מקום או גם יושב במכונית, סע משם. ספר תורה ספרדי ניגש לכספומט ברגל, נוצר מתוכנן ויהיה לך כרטיס הגישה זמין. ספר תורה מחיר את אותו 5 ה- PIN האישי של החברה שלכם כדי למנוע אובדן ולזרז את העסקה. לאחר הכנסת הכרטיס ומספר ה- PIN, נהגו להקפיד לפקוח אחריכם. בכל המקרים אל תקבל הצעה לעזרה עד לקצוב סיוע מגבר חשוד שלפניך במכונה. והיה אם מישהו חשוד או שמא לכאורה מסוכן מתקרב, סיים את העסקה של העסק שלכם ועזוב מהירה, הוכיח במידה זה הזמן ללא הפסקה לברוח ולהשאיר אחר כרטיס הכספומט של העסק שלכם במכונה. קודם, אמור לזכר החשדן בקול חזק ומוצק "להתנתק" ולהשאיר השירות ברוגע. זה הזמן נועד להבהיל את אותם הפר!
בן ותן למוצר שלך מקרה לברוח, והיה אם חזק. כשאתה מקבל מזומנים מהמכונה, שים את החפץ מיד, שלף את אותם הכרטיס של העסק והלך משם.

- אם וכאשר אני משתמש ברכב שלנו במכונת כספומט במחיר הכונן, כש קווי הנחיה מתנהלים. מוסתר על הרכב בהילוך, כשרגלך אמורה כראוי אודות הבלם, יחד במכונת הכספומט. עקוב מקרוב אחר המראות האחוריות והצדדיות של העסק שלכם במסגרת הזמן עבודה. שודדים כמעט תמיד מתקרבים מאחור בין הנהג. והיה אם החברה שלך שם לב מישהו מתקרב, סע נסיעה וכדלקמן במידה המשמעות הנו להותיר את אותו כרטיס הכספומט של העבודה מאחור. אם וכאשר שודד חמוש צריך להתמודד איתך, דבר שבשגרה הוא תוותר המתארת את כספך חפים ויכוח. המזומנים לא שווים פציעה אם מוות חמורים. לפנות לחדר רוצה ולהזעיק את אותה המשטרה מאובטחת.

- באופן האורות קרוב לכספומט הן לא מועסקים, אל תשתמש
הקרוי ההיא.

- הימנע ממכונות כספומט הסמוכות למקומות מסתור מובנים.

- הכן את אותם הכרטיס שלך ויצא בפרק זמן מהיר, הן לא מאוד את אותה כרטיסך
במזומן בפומבי.

- היזהר מהצעות לעזרה מזרים בזמן כספומט
עִסקָה.

- בתוך תילחם או גם נסה לבצע מעקב אחר השודד.

- סע או לחילופין לפנות למקום בטוח ומיד להוציא אל
מִשׁטָרָה.

להישאר בטוח! בקר בתחום www.UrbanSafety

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.