Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

Asbestos___From_Miracle_Mineral_To_Mesothelioma_Menace

אסבסט ממינרל פלאים עד ל פחד מזותליומה
מחבר: גרנט דייוויס
google.com/articles/health/article_4011.shtml
תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:11
קטגוריה: המצב
מאמר:במסגרת הזמן מלחמת הבריאה השנייה אסבסט הוכרז על ידי מגוונים כמינרל פלאים. שום נושא יכול להיות מתוחכם או לחילופין מורכב ממינרל זה הזמן. תעשיות השיפוץ והבנייה השתמשו בו כתוסף לחיזוק מלט ופלסטיק. יהיה אפשרי לחלק את אותה סיבי האזבסט לחוטים דקים לא מוליכים הרבה חשמל ואינם מןשפעים מחום או גם לכימיקלים.

ארבעה הסוגים המתויירים בקרב אסבסט הם: אמוסיט במחיר סיבים חומים, אנתופיליט במחיר סיבים אפורים, כריסטי לבן, וקרוקידוליט כחול. לכריסוטיל סיבים מתולתלים ואולם לשלושת האחרים יש סיבים כגון מוט. סיבים הללו פורצים לאבק במיוחד בקלות רבה ונסחפים באזור. הם הם בעלי זכאות להידבק על עורינו, המתארת את הבגדים, וניתנים לבליעה או גם לשאיפה בקלות רבה.

אופן השימוש באסבסט זינק בזמן מלחמת אמא אדמה השנייה. תכנון ספינות השתמשה באסבסט רבות בספינות משא וכלי שמירה עקבית לבידוד דודים, תקרות קיטור וצינורות את המים לוהט מדי. אסבסט נעשה לחומר בניית הנס כיוון יהיה באפשרותכם נסגר להגיע אליו אודותיו, לעבדו ולהעביר את המקום.

כעבור מכוניות מלחמת הטבע השנייה השתמשו באסבסט בנעלי שבירה וברפידות המצמד. אסבסט מצא אחר דרכו לחומרי מבנה למגורים ולתעשייה, כניסת את המים, חומרי ביוב, אריחי תקרה ורצפה, וחומרי גינה ורמיקוליט במטרה למנות מספר כלים.

בשנות ה -70 הוועדה לבטיחות מוצרים בקרב ארה"ב אסרה הכול על שימוש באסבסט רק בשתי מוצרים העלולים לפתוח סיבי אסבסט לסביבה תוך כדי הזמן השימוש, בעקבות מציאת הסיכונים הבריאותיות בשאיפת אבק אסבסט. חוקי המסדירות את כל ההשתמשות באסבסט ודאגת מחשבה הקהל מהעבר 1970 יעשו ירידה גדולה בשימוש באסבסט בארצות הברית.

בין השנים 1989 בכל השימושים החדשים באסבסט נאסרו באמצעות הסוכנות להגנת השטח בעוד ששימושים שעבר זמנם שעות הערב את אותה שנה אחת הינו הותרו. ה- EPA הציע לבתי ספר לוודא אסבסט יבש ולבטל כל כך חשיפה או גם לעבור את השיער בחסמי הגנה. הכנסת ספר תורה מחיר , שנמצא בשימוש נרחב בגננות, נהייה לדאגה אצל ה- EPA שהמליץ ​​על שימוש בשמש הישראלית, והגביל את אותם טיב האבק ששימשה, ושמר הכול על לחות ורמיקוליט.

אסבסט תלוי או לעצב סכנות בריאותיות חמורות למשל שיעול, פגיעות לריאות, קוצר נשימה וסרטן ריאות. ברוב האנשים אינם חולים בשלבים המקוריים על ידי ההתפתחות, אילו מה לרוב צריכים להמשך פרסום, ברוב המקרים בעבודות למשל כרייה, כרסום, ישאיר כלי אסבסט וביצוע נכסי נדל"ן. כבאים, חברי הריסה, מסירי וקרניזים עץ דמוי גבס וכול אנשים נוספים במקצועות המאפשרים הרס דירות, ספינות ומכוניות חשופים ואלו הינם למפגעים ולסיכונים אצל אסבסט.

במשך זמן מסויים של שנים חשיפה מתמשכת לאסבסט יתכן ותהיה ולהעניק לבעיות בריאותיות קשות בצורה משמעותית, למשל מזותליומה. מזותליומה מהווה סוגו של נדיר בקרב קרצינומה על ידי הממברנה המצפה חללי מקיפים בגוף, כולל הריאות, הבטן והלב, ונקשרה לחשיפה לאבק אזבסט. במזותליומה תאי המזותליומה גרורות ופוגעות באיברים ורקמות וודאיים.

הסיכון לפתח מזותליומה דורש זמן רב, על פי רב ואפילו עשרים וחמש או שמא 22 וחמש שנים ערב שמופיעים תסמינים מלאים. אינן בכל אנשי הניקיון שנתגלו יפתחו מחלות הנגרמות באמצעות אסבסט, איזה מה לקוחות שפורסמו לחדר יכולים לשכור סיבים בבגדיהם, בשיערם, במנעלים ובעורם למשפחותיהם. ספר תורה ספרדי לעקוף את הסיכונים זה, במרבית הענפים רוצים מהעובדים לחפוף את השיער ולהחליף בגדים שעות הערב שאנו עוזבים אחר הפרויקט.

מחקרים שנעשו בתחום רב גוניים מתבצעים בסיכון למחלות הנגרמות בשל מחשיפה לאסבסט. תוצאות בדיקה כזו שכללו אחר הסיכונים אצל עישון וחשיפה לאסבסט התגלו כמסוכנות עד מאוד.

ללקבלת פרטים מלאים בדבר אסבסט, למשל סיכונים, בדיקה, תביעות משפטיות וקבוצות תומכות במחלות בקר ב:

http://www.asbestos-headquarters.com
Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.