Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

Are_You_Trying_to_Scam_Your_Diet_

כאשר אני מקפיד להטעות את אותן התזונה הנכונה שלך?


486

סיכום:
חולה בדבר הפסד לכל תוכנית תזונה שאתם מנסה? סופר סתם דף עבודה עצמית מורידה אותך? גַחְמָנִי משקר לעצמך בדבר כישלון? תמשיך להתקשר.


מילות מפתח:
קימקינס, קימר, דל פחמימות, השמנת יתר, מוטיבציה, בהצלחה


גוף המאמר:
< כנס לאתר "font-family: verdana">
המסע על ידי אלף פניה בתחילת דרכו בצעד אחד.
סופר סת"ם לילדים לאו צו

במקרה ש כל אחד מנסה להונות את התזונה הנכונה שלך?

כעת, תראה כנה במחיר עצמך. במידה ו החברה שלך "שוכח" להצטייד במאכלים ידידותיים לדיאטה? העניין בנות לימודים בהיסח הדעת לגראנדה מוקה מאלט פראפוצ'ינו בסטארבקס בבוקר יום נוסף האחרון? אתה מזהה, ביום משני ובו התכוונת טריים בדיאטה - שוב?

אולי אני כזאת שמתחשב בזמן שדיאטת הבוקר נורה לעזאזל, אתה עלול לפוצץ את כל שאר היום? או, יותר טוב, לחכות לשבועיים הבא?

ענין זה אם וכאשר לא מורכב היית זקוק לתזכורת עדינה כשאתה מתעורר לראשונה בזמן שהמוח של החברה אכן ערפילי? נסה רק את משני הטריקים הפשוטים האלה: הפעל פיסת נייר סרט הדבקה על פני דלת חלל השינה של העסק שלכם - מושג שתיתקל כש על הראשון משנתם. לא קיימת למשל להיתפס בצינורות עכביש במטרה להעלות בדרגה את אותן הזיכרון! בזמן זה העבירו חתיכה אחרת אודות פני מסמן האמבטיה בתוכה אנחנו מתגלחים או מתאפרים - תזכורת מיידית שונה.


הטריק הזעיר ביותר "תזכורת" החביב עלי היא שכיח משחק הרשת ברור דבר שבשגרה הוא. הסתר הכל! מנסים לתקופת את אותן הרגל הקפה הקלוריות הגבוהה? סגרו את כל מכונת הקפה; תעלו את אותה הקפה קלורי הזיווג הקלורי.

הלוואי שתוכל לשלוח רק את מקדונלד'ס לארוחת צהריים יותר מידי יום? מסובכת להכין רעיון אם וכאשר תשאיר את אותם הכסף שלכם בדירה. בהחלט, אני עלול להכות רק את עמיתים להכנס לעיסוק של העסק, מועדון לכן כל אחד אשר לדעת את עצמך: "עד 2 אני חייבת לתכנן רזה?"

יתכן אנחנו מפחד? מפחד שתיכשל שוב? כל אחד מרגיש עצבני שדבר זה ישמש לוגיסטית מורכבת יתר על המידה או לחילופין מסובך? עצבני שלא בקי את כל ה"כללים "לדיאטה המיוחדת ביותר שהינכם מנסה?

אז, חד שניסית את אותו הלא נכונים! על מה אינן לשחק את אותו דיאטת קימקינס?

התזונה הטובה הבסיסית כל לא גדולה שאפשר להגיד את אותה בדבר גב העור. מידי נוח שילדך בכיתה כשאתם מבצעים 'יטופח במקביל ל בערך שלושים רגעים. מורכב? לרוב אינם. היעד בקרב קימקינס היא בעצם מאוד לא גדולה - ירידה מיד במשקל, ללא תכנונים, מבלי קשקושים.

הגישה הנפשית והמחשבה שלנו הינם כל שאנחנו מדברים בשליטה בירידה במשקל. במידה אתה לא על אודות סיפון במודע, תת המודע של החברה מתגלגל לנסות שלך כל כך פרצה בספר - ולנצח. אל תשאירו לתופעה להגמר. לתכנן הבוס. תערים אחר עצמך!

אה, ובפעם הבאה שאנחנו "שוכח" למסור רק את פעולת הסטארבקס האהובה של העסק שלך, נסה "לזכור" שגרנדה מוקה מאלט פראפוצ'ינו יחזיר לי 600 קלוריות ו -95 שפות!

עמוד זה הזמן תוכנן בידי מייסד קימקינס דיאט, קימר, שנאבק בהשמנה חולנית למשך 25 שנה ערב שהוריד 198 ק"ג בשנה אחת ופיתח את אותם הדיאטה המהירה שלה, קימקינס. המוקד אצל תוכנית קימקינס מהווה דל פחמימות דלות, קצת שומן מאטקינס, הרבה פחות פחמימות מסאות 'ביץ'.

</ span>
Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.