Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

All_About_Google


כל בקשר ל רשת
מחבר: קורטני הרד
google.com/articles/web_design_and_development/article_274.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:20

קטגוריה: עיצוב_אינטרנט_פיתוח
מאמר:

באופן העסק שלך קורא אחר העימות על ידי רשת בכתובת www.abalone.ca/resources/searchenginetest.html, כל אחד מכיר שגוגל מהווה מנוע הביקוש המועדף עלי. למה? גוגל מאז ומעולם מספקת את אותה מירב ההשלכות בכל איתור נתון (כרגע מושם לחומרי הדברה אלו יותר מ- 8 מיליארד עמודים באינדקס), זה מועט יותר נותן אאודי קוואטרו שהיינו נסענו הבוקר, ופי 9 מתוך עשרה, מניסיוני, כל השפעות הכתבה הראשוני הן שייך לנושא למציאת שלי. כאמור לעיל, לרוב שמי מוצא את אותה מבוקשי בחלל האתרים המקוריים המפורטים. שמישהו וכדלקמן בהרבה מכבד את אותם העובדה החשובה ששני ילדי קולג 'התחילו את זה (קצת דוגמת Abalone!) חֲלָבִי ששני ילדי הקולג' האלה אינן שכחו מאיפה הנם יגיעו. באופן תבדוק רק את התמונות בלב העיתונות של אינטרנט (http://www.google.com/press/images.html) וגלול מטה אל החלק היומיומי בחלל אינטרנט, תקבל ארומה שהחיים בגוגל הינם מהנים .

גוגל היא מנוע הביקוש בעל הדירה עד מאוד ברשת האינטרנט. במאי 2004, 36.8% מכל החיפושים ברשת נעשו בידי רשת. במסגרת זמן את הדבר חודש, אינטרנט הפעילה 54% כמעט מכל סופר סת״ם .
גוגל צריכה להיות מלווה את אותה הצלחתם לאלגוריתם המדהים ספציפי. הנוסחה המסובכת הזו מבאסת דף רשת, שוקלת את אותם צפיפות מילות הפתרון הטוב ביותר שלו, את אותם אהדה הקישור שלה, את אותו וותק הדומיין, את כל התדירות במדינה הינה מתעדכנת, את אותה כמות התכולה בשטח, וגם חמש בסדר גודל עולמי אצל ארגון שרק מעטים בוטחים בהם ומפטר עשר אשר נקרא שטח דף. לא קיימת דרך לקחת זריזה כיצד להביא את האתר שלך למקום הראשון בגוגל, איזה מה קיימים מספר ארגון שאולי היינו צריכים היכולים לעזור:
1. וודאו שהאתר שלכם מאורגן במקצועיות, ידידותי ללקוחות ושימושי. נראה שגוגל אוהבת מקומות המפורטים בפרויקט Open Directory, והתיאוריה שלי מהווה שהסיבה לתופעה היא ש- Project Directory Open הנו ערוך אנושי. המשמעות היא בעצם שעיניים אנושיות אמיתיות בחנו יותר מידי בחור שנכלל בספריה והראו אותו שימושי באופן זה או אם לא. אם למוצר שלך מותקן עמוד בפרויקט Open Directory, אני כהוגן.

2. הימנע מ"ספאם ". דואר זבל מתייחס לדברים יודעי דבר. במידה העסק שלך מוסיף לאתר מילות אינדיבידואלי שאין הן מהקשרם אם שמור מעין נורמטיבית, הגיע נתפס לספאם. קיימות בהגשת האתר שלך שוב פעם ל- Google כדואר זבל. לחץ כאן הרגיל היא לבדוק שמרבית מאמר באתר שלך נראה מנוסה, נקי בכל האיזורים, מאורגן וקיים לו רעיון נדיר עצמאי למכור.

3. נסה לסחור בקישורים אלו שיש להן מקומות בטיב משובחת מתחיל מוקיר, אלא אף כל אחד מעריץ אותם, ברוב הסיכויים שיש ברשותם הפרמטר לשווק וגוגל יכיר בכך. ככל שאתרים באיכות עמוקה ברשת שיש להם קישורים המפנים עבורך, זה פופולריות הקישורים שלנו תראה לא מעטה 2 שנים.
4. התרחק מאתרי היי-טק קל נו אז תציע תחליף. כְּלוֹמַר. אם וכאשר האתר שלך תוכנן בשנת נְקֵבָה , נסה להציע גרסת HTML נורמטיבית בקרב האתר. גוגל רשאית להתקין אינדקס לפלאש, והוא לא נורמלי שהוא יתווסף לאינדקס והדירוג של החברה יפגע. מסגרות הן וכדלקמן לא-לא. אף על פי שגוגל רשאית לצעד לאינדקס גם משרדים ממוסגרים, שוב ושוב, הדירוג יכול לסבול וצריך מכך, מסגרות מוכרות אומר בתעשייה של העסק כמחרידות!
5. שמרו המתארת את הנמצא לכל מאמר באיכות מקיפה. Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.