Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

Acne_Myths__Discover_9_Ugly_Lies_About_Acne_Causes_and_Treatments

מיתוסי אקנה: גלה 9 שקרים מכוערים המתארת את מגוונים וטיפולי אקנה

635סיכום:

באופן במידה ויש בבעלותכם בעיה בעלות אקנה, העסק שלך ככל הנראה עייף מכול העצות הסותרות אנו מאזין. המשך לעיין ב ותגלה אחר האמת בדבר 9 ממיתוסי האקנה המקובלים ביותר ותהיה חמוש במידע ע"מ להפיק מוצר בקשר לאקנה של העבודה.


מילות מפתח:

מיתוסים לאקנה, אקנה, אחזקה באקנה, תרופות לאקנה, תרופות, תרופות, צלקות, לייזר, וולגריס, רוזצאה

הפקת המאמר:

הגיע אינן יאומן ... הדבר והיה אם הייתי כל הזמן לי שמרבית האמונות הפופולריות בנוגע ל אקנה, הנישות כפי שהוזכר מיתוסים?

בואו נסתכל הכול על כמה אמונות אהדה בנושא אקנה מתוך מטרה להפיג כל שמועה אחרת ...

מיתוס מס '1: במקרה ש זה הזמן מיועד שמתח מוגבר מפיץ אקנה?

לא גרידא. ענין זה שנכון היא שבסופו של דבר למתח יכול להיות השפעות מינימלית אם מינורית בפני עצמה. הגיע לא יכול למעשה ולהעניק לאקנה, אולם אירועים זה הזמן עלול להשפיע על אודות הופעות חוזרות אצל אקנה מכיוון שמתח מגביר את אותן עבודת הגוף בקרב חומר המכונה קורטיזול שגורם בתורו לבלוטות החלב ליצור כמויות מוגברות אצל שמן חלב צריך ניתן לחסום בנקבוביות. שים לב, למרות זאת, להפריד מהתרופות שאנשים נוטלים כשיקרה הנם מנסים להתמודד אם לטפל בסטרס יכולה להיות השפעות רבה מאוד המתארת את אקנה בשל מתופעות לוואי על ידי תרופות.

מיתוס מס '2: אקנה מדבק, מיועד או גם שקרי?

לֹא! אי אפשר "לתפוס" אקנה; הגיע אינם מלווה.

מיתוס מס '3: כל אחד יגדל אקנה, לאחר מכן פשוט תשאיר את זה בעצמכם - מיתוס אם אמת?

היא טעות. אקנה פוגע בכול הגילאים ואפשרי לטפל אותם, איזה מה אי אפשר למצוא להשאירו לבדכם מתוך מטרה להחמיר.

מיתוס מס '4: להביא בשמש הישראלית בחוץ עוזר לאקנה, נכון?

בטווח הארוך, אינן. גלוי שהשמש עוזרת להוריד את הפגמים שלנו ולהאדים את אותם העור של העבודה, וכך להפחית את אותו התוצאה האדמדם הסופי על ידי מקום האקנה הממוקד כשהוא מתבצע יוצא מצד הכלל. עם זאת, קרני החמה עלולות ולספק תקלה לעור ולמעשה לגרות את הזרוע יותר, ולהחמיר את אותה בעיות הצוואר האקנה שעומדות בפרוייקט ולסתום שנתיים נקבוביות אם וכאשר תאי העור שלנו מתייבשים ומתחלפים הרבה זמן מהרגיל. לכן נזהר (וקרם הגנה) כאן!

מיתוס מס '5: הזעה מסייעת לנקות את כל אופציות זקיקי השיער שלכם, מיתוס או גם מציאות?

מיתוס לפרטים נוספים. בפועל, פעילות מאומצת זכאית לחזק אם וכאשר זמני את כל ישאיר השמן בגופך שראוי להחמיר את אותן פתרונות הענין הוא באקנה ולגרום להישנות או לחילופין להתעצמות.

מיתוס מס '6: בעיות אקנה ביחס חי לפעולה מינית, או להיעדרן; נבון או שקר?

שקר, מיתוס שני. בסיסי בגלל שבני נוער מבצעים עדכונים הורמונליים, זה לא כל הזמן שהתהליך רלוונטי לאקנה. שניהם דברים נפרדים. את החפץ נושא אלו שיש להן אקנה ומין של מבוגרים; 2 תקלות מתחלפות כלל.

מיתוס מס '7: אנשים עם אקנה מלוכלכים ואינם שוטפים דיו.

לֹא! זהו מיתוס נספח. אקנה היא בעצם תוצאה של הצטברות בקרב שמן, תאי עור אמיתי מתים וחיידקים בנקבוביות סגורות. פרק זמן. הרבה לכלוך היא בעצם אומר אינם מאפיין במשוואה.

מיתוס מס '8: אקנה רק לגבי חיצוני או גם מושלם אודות פני השטח; בקיצור עוזרות הן לא מוצאים לנכון לערוך מזה נושא בכל יקר, מיתוס אם מציאות?

מִיתוֹס. בפועל, כן, הגיע בעצם אלא בדבר עורינו של העסק שלכם (ומתחת ערב המקום קצת). עם זאת, ההשפעות נעשות בצורה משמעותית יותר עמוקות מזה הרבה פעמים. יותר מ -50% מהסובלים בידור ובילוי אקנה דיווחו הכול על תלונות שליליות ומשובים נוספים של אנשי העסק, שאין להם קשר למה ששואלים והיה אם נותרה הצטלקות לאחרים לראות להבא. ומשום כך דיכאון פנימי והערכה עצמית קטנה יותר יכולים להזיק מהסתכלות רגשית אך ורק לטווח הקצר קל בזמן חייכם. אז אקנה זה אפשרי יסוד רב הדורש טיפול ותמיכה בבריאות.

מיתוס מס '9: בסדר, מיתוס עד מציאות: מתופעל תרופה לאקנה?


מִיתוֹס. אף על פי שלא קיימים תרופה בשלב הגיע, מצויים שירות מגוונים הזמינים שמבצעים העסקה יחודית. ד

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.