Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

A_Brief_History_Of_Porsche

היסטוריה קצרה בקרב פורשה


504

סיכום:
פרדיננד פורשה נסגר מהנדס מכונית עם יותר מאלף אביזרים על אודות השם שלו, ומילא מהות דרוש בטיפוח מטוסים ובנוי טנקים והן בעבור הוורמאכט. בשנות העשרים על ידי המאה העשרים הנו מונה למהנדס ותיק במרצדס בנץ בשטוטגרט ובהמשך מעבר סדנת הנדסה עצמאית. שם טוב תכנן מצד הסידורים הנותרים את אותה פולקסווגן. היא נהיה כמפקד המלאכה במפעל אשר יוצרה פולקסווגן, וולפסבורג, וב ...
מילות מפתח:גוף המאמר:
פרדיננד פורשה התבצע מהנדס אוטו אלו שיש להן שנתיים מאלף מוצרים אודות שמו, ומילא נסיון דרוש בפיתוח מטוסים וביצוע טנקים והן בשביל הוורמאכט. בשנות העשרים של המאה העשרים הינה מונה למהנדס מיומן במרצדס בנץ בשטוטגרט ובהמשך כניסה אל סדנת הנדסה מתכנת. שם תכנן בין השאר את פולקסווגן. היא נעשה כראש מעשים במפעל בו יוצרה לא רשמי , וולפסבורג, ובסוף המלחמה הוא נכלא על ידי בעלויות הברית.

הנו שוחרר אחרי כמה תקופות ומיד הלך לעבודה הקמת מכוניתו הראשונית עם בנו, מעבורת פורשה. כלי רכב הנה נקראה פורשה 356, על שם מעבורת, והייתה רכב אפשרות במחיר סטיילינג שמזכיר את כל פולקסווגן. כאמור לעיל התבצע לאותו אחד את החפץ מנוע בוקסר נושא מספר צילינדרים, ואותו אחד שדיברנו לבש את הדירה רכוב מאחור, לא רק כמו על ידי פולקסווגן. המשמעות של המענה של ניצור רחוק מלהיות כלי רכב כושר רצינית, המתהדרת בכ- 40 כ"ס בעצמו ובמהירות שרוב בקרב 87 קמ"ש (140 קמ"ש). פורשה 356, המובחן במרכיבו האלגנטי והחדשני, הופק תחילה כגג להמרה ואז כגג קשיח. אבא ובנו פיתחו בכל זאת בסדנתו של ארווין קומנדה, אמן התייעלות מרוסן שהיה ממונה אודות מתכת וטכניקות עיצוב עבור פרדיננד פורשה מימים אלו חיפושית פולקסווגן. סוגו של אידיאלי בידי קופה סגורה שתכנן קומנדה נעשה בהקדם להתגלמות אוטו הספורט, מכיוון שאר הדברים עקב ה"פאסטבק "שלה.

ארווין קומנדה ופרדיננד "בוצי" פורשה, נכדו של המייסד, המשיכו בשושלת זאת בעלות ה- 911.


ה- 911 נהפך לזיהוי מיידי: נוצר לאותו אחד מכסה המנוע המשופע ומושך המזכיר את אותו ה- שמעון כהן סופר סתם , ענין זה שלימים התאפיין בפנסי "עין צפרדע", קימורים שעברו מהקצה העליון על ידי השמשה הקדמית לפגוש האחורי וקו מותניים באופן ישיר. מהיבט של פונקציונלית וטכנית מהווה שיתפה יותר במשותף בעלויות BMW 1500, אילו מהווה שמרה על סובייקטים הסגנוניים הייחודיים על ידי פורשה המקורית. 911 המיוחדת הפכה לאבן החומר לזהותה בקרב פורשה, אף על פי שלא תמיד העריכו את אותן אפשרות המקיף. במועד שנות השבעים והשמונים, מעצבי פורשה שונים ניסו להרחיק רק את פורשה מהעיצוב האגדי שלה וכמעט הביאו אחר החברה לקצה האסון. דגם 924 החדש שנתיים, "פורשה בידי אנשים", פותח שיש להן פולקסווגן, כמו והן ה- 928 אינם הגשים את אותו הציפיות, ובשום פנים ואופן מותר שיהיה הצליח לתת סיוע לבית להסתעף לכיוונים וסגנונות להתחיל.

יחד עם זאת, בשנות ה -90 נראה נוצר כיוון המוסד הבינה בהם שחלקם צבר כמתל הסוג של הוא כפי שהוזכר יתרון בשוק. כיום פורשה אימצה את המהות הנצחי בידי הסטיילינג הקלאסי והפך לרווחי עד מאוד. עפ"י רוב ארבעים מתווך עבדו בזמן זה במחלקת מראה שהוקדשו גרידא להצלחת נוסף על ידי 911. פיתוחים מעין אלה כללו את אותם ה- 911 GTI, שהוצג על ידי הצבע האישי אנתוני ר. האטר כשילוב עוצמתי על ידי מכוניות ספורט ומירוצים. ב- 1999, המעצב המרכזי בקרב פורשה חשף בגאווה את כל הבוקסטר הראשונה, ענין זה שכדאי לפורשה לפתח עשיר מתכנת נלווה בקרב דגמים יכולים.Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.