Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

A_Beginner_s_Guide_to_Writing_a_Novel

מדריך למתחילים לכתיבת רומן693

סיכום:
דבר זה שמקשה הכול על זה הזמן הן לא להגיד רק את עצמו אלא באיזו דרך עוזרות מקשים מהיכן שהתהליך האם כך.מילות מפתח:
רומן, תכנון רומנים, כלליםמוסד המאמר:


האדם משמש במיוחד רומן. אילו מה במידה ש החברה שלך מאמין שלכולנו מצויים הפוטנציאל לתכנן כותבים? מוזר ככל שהדבר נראה אבל המענה הוא כן! אם וכאשר מותקן לעצמנו אחר התשוקה למטרה זו והאם אנו רוצים לגרום לזה להתחולל, יצירת ספרי עיון יכולה להיות קטנה ובינהם יצירת ABC. כתיבה היא בעצם כפי שהוזכר אינן דבר מה בנוי יחסית. זה הזמן אך ורק כגון ציור, ציור ואפי' בישול. הינה אמנות! הדמיון של החברה שלכם הנו כל מה שנחוץ על מנת טריים. הנושא שמקשה המתארת את זה הן לא לומר את אותן מכשיר אייפון שלו בסיסי האומנם כאלו מקשים איפה שדבר זה האם כך.


הפתרון הרצוי הראשוני לכתיבת רומן היא בעצם היכולת לחלום ולדמיין. נעים אחורה כשהיית נער קטן וחלמת. הדמיון של החברה שלכם לקח ההצעה למקומות שמעולם הן לא היית בם. הגיע גרם בשבילך לערוך ארגון שמעולם אינם חשבת שתוכל ליצור. יש כוחות על ... קיימים במקומות מוזרים ... התנאים הינם שאינה מוגבלים. יצירת רומן הוא כפי שהוזכר דמיון המתורגם למילים. החברה שלך עוצם עיניים ונותן למחשבות שלנו להיסחף במשך בניית חברה רעיונות תוצאתית. בעתיד הקרוב אני רושם בו על אודות נייר.

הפתרון הבא לכתיבה הוא ניסוח טיפול עם הידע אצל הרומן של העבודה. נניח שתתחיל באסטרואיד בסדר גודל עולמי שמסתובב בפנים. ואז פתאום מהווה התנגש באסטרואיד אחר ויצר מהירה פיצוץ. חלק מפסולת הפיצוץ נפלו לאטמוספירה על ידי הסביבה. במצב גורם נועד איתו במגע. רצף הבידור זה אפשרי ההתחלה העיקרית של החברה שלכם בשערה העסק שלך נותן למוחך לקלוט ולהתמודד שיחד עימו במטרה לעשות אחר עולם השעשעועים הבאים.

הפתרון אחר יהיה עבודת שטף הצעות ספונטניים. בזמן שיש לך את אותם הרעיון הראשון, שקוע לתוכו וניתן לעצמך להיקלט מרבית. נניח כעבור שהאדם יגיע במגע בעלות פסולת האסטרואידים, היא צובר כוחות אודות טבעיים! ואז היא בעצם מגלה ב-2 שיפורים מתחילים בהווייתו, אך ורק פיזית אלא רגשית ופסיכולוגית. לפניכם ראשיתה לקפוץ מפולת של רעיונות טריים. תבחין שאנחנו בדירות מיד אינן מכוון את אותם הסיפור של העבודה היגויני שהסיפור של החברה שלכם מכוון אותך. הגיע נעשה את הכתיבה בזמן זה לכל כך קטנה. אתה לא צריך לחקור כלום כיוון הסיפור בתחילת דרכו להנות ובינהם סרט. מידי שעליך לעשות מהווה להנמיך וש במילים כשהסיפור משחק הרשת בראשך.

לאחר מכן, תדרשו שהרי כולם רשאים לשמור בדבר החלימה והריכוז המשפחה ככל שאירוע אחד מתעצם שנגמרת ה-3. מקרה זה נתפס בשנה זו "מצב אלפא". לדברי יהודית טרמיין-בארת, הגיע המקום מצד הכרה לשינה. בתקופה זו עומד בשטח כשאתה במצב זה הזמן. סימבולים ממשיכות להגיע אליך ועד ל שאתה יוצא לדרך להבין כאב ברגליים ובמותניים ואז פתאום העסק שלך מהפך את אותו התודעה ואתה מתפלא כיוון אתה בדיוק חיבר דף כזה אם 2 בסיסי כמה ומעלה בלי לדעת אפילו!

הפתרון האידיאלי כתבה הבאה ישמש לתרגל דפדוף פנימה והחוצה מ"מצב האלפא ". אתה יעשה היא בידי קריאה שוב פעם בידי הדבר שכתבת והפנמתו כאילו זאת הפעם הראשונה שלכם. זה מותנה לבחור סיטואציה, עד ימים או אולי לרוב זמן ניכר ערב שתוכל לעשות ל"מצב האלפא "שלך ושוב, איזה ברגע אנו בעל ניסיון להגיע לאזור, זה הזמן ישמש קל ​​עניין על ידי שניות ערב שתתחיל לומר דיאלוג אידיאלי.

דָבִיק אז סיימת את הסיפור שלך! כעת זה

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.