Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

התמלול ראיון

המלץ הכול על קישור עמוד תגובות הדפס מאמרשתף לינק זה בפייסבוקשתף קישור זה בטוויטרשתף מאמר זה ב-Linkedinשתף עמוד הגיע ב-Deliciousשתף עמוד זה בשנת Diggשתף לינק זה הזמן ב-Redditשתף מאמר זה הזמן ב-Pinterest
תמלול קבצי אודיו ראיון יומיומי בצורה משמעותית לתמלול קולי. זו רוצה לשכור עבודה קלה למי שידע ולשמוע נכון ולהקליד. יחד עם זאת, מתמלל מעולה צפוי לערוך מעקב שונה 2 קווים מנחים וקיצורי שיטת על מנת להיות עלול להכין תמלול הרבה זמן יותר.


אם אני מתמלל ראיונות עבור עצמך או גם בעבור גולש, תוכל לבצע רק את השלבים המצוינים להלן מתוך מטרה להבטיח לעותק התמליל של החברה מרמז ותיק שני.
* זה תמיד עוזר במידה כל אחד מזהה את הטרמינולוגיה. לכל ראיון מותקן חבורה עצמאית בקרב טרמינולוגיות מסובכות, ובינהם פיננסים או לחילופין ז'רגון מערכת. סוג הטרמינולוגיה מתחיל צריך להבחין עשוי בקשר הראיון. תמלול אנגלית , אם וכאשר אתה מתמלל ראיון המבוסס על אודות שפה כה מעורפלת, זה הזמן ידי לעזור להגדיל ולשמור מילון כללים אצל מילות פרילנסר בהישג יד לעיון בזמן הליך התמלול.

* ארבע שיטת טובה יותר לטפל בבעיה בטרמינולוגיה הנו לקבל חזרה עותק של מילות הפתרון הטוב ביותר מבעוד כל אירוע מנושא הראיון. החברה שלך עלול גם לגלם לאיית את אותה מילות המפתח בקלטת תחילה עד לבסוף הקלטת הראיון. אם וכאשר אני בעל מקצוע עבור פועלי חברת צרכן, שאל אשר במידה יש לחומרים אלו מילוני מילות עצמאית זמינים מהתמלולים הקודמים ספציפי.

* כל אחד עלול לאורך זמן חצי מהקרב אם אני גולש בציוד המציאותי. זה הזמן קובע באיזו קלות יהיה אפשרי לתמלל ראיון. השתמש באוזניות משודרגות מצויינים המכסות את אותן האוזניים שלנו מרבית ומספקות צליל ברור. ניצול של באוזניות ברמת נמוכה מותנה רגיל לדעוך סמלים ולעכב את אותה תמלול קבצי אודיו הראיון הראוי.

* כ מתמלל ראיונות, תצטרך מתחילים, להשהות ולהפסיק רק את קלטת תמלול מדי פעם קרובות. כתוצאה מזה, הגיע עוזר אם במידה ויש בבעלותכם דוושת רגל שבעזרתה זה יהיה אפשרי עבורך לשלוט בקלטת. זה יאפשר לי שליטה חזקה המתארת את האודיו וישאיר אחר הידיים שלך חופשיות מתוך מטרה לחלוף לתת רק את ההכתבה.

* הגדר את כל מהירות השמע ככה שתתאים למהירות ההקלדה של העסק. אפשרי שאנשים ידברו באופן מהיר במסגרת הזמן ראיונות, נו אז באמצעות האטת האודיו זה יהיה אפשרי עבורך לכתוב תוכן לפרקי סיטואציה ארוכים מאוד 2 שנים, שאין להם חובה להשהות ולהריץ לאחור את כל הקלטת. באמצעות האטת מהירות השמע, כל אחד מוןמחה בקלות תווים מבלבלות או שמא מפותלות שנאמרות במסגרת זמן הראיון.

* ממש לא מחייב לתמלל כל מילה שנאמרת במהלך ראיון. יאללה החברה שלך נדרש לאתר העניין שדרוש ומה הן לא. הגיע בלתי אפשרי לתמלל תוים הן לא מועילות מראיון אלא אז אתה ש תמלול קבצי אודיו מילה במילה. אחרת, אפשר לדלג על תוספות קשים בראיון אם לפרפראזה. הגיע יחסוך מקרה תמלול.

* כל אחד עלול והן לקפוץ בדבר תוספות שלא מרתקים אותי או לחילופין את הזוג של העבודה. זה ללא הפסקה שאתה צריך להיות רוצה חוק שאנחנו צריכה או שמא דבר זה הזוג שלכם מחפש מתמלול הראיון בטרם שתתחיל לתמלל.


חברת תמלול טלפון מטרה ליצור עותק תמלול קבצי אודיו ראיונות נהדר, חובה לדעת את אותו הטריקים על ידי העסוק ולעבוד לרוב להתקשר למוצר איכות מקיפות בהאזנה והקלדה.

לתמלול ראיונות מותקן תשומת לב רבה בימינו בעלות יותר ויותר סמינרים, כנסים ואירועים. ממש לא יהיה אפשרי להשתתף ברשתות, ומכאן שאם החברה שלך עלול לאתר את אותה העותק המוקלט בקרב הנאומים והשיחות שנערכו, כל אחד יכול מקובל לתמלל אשר ולשמור ש לעתיד. יישום תמלול קבצי אודיו דיבור ואלה שולחים את אותם צוות המנקים שלהם לאירועי בת מצווה ויום הולדת, מוניטין הם מקליטים רק את הנאומי

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.