Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

leaving-comments-to-drive-traffic-to-your-blog

7 אפשרויות להותיר תגובות ולהניע את אותם התנועה לבלוג שלכם

כמו זה קובעים שעל מנת לקבל התרשמות, תצטרך לפרט את אותה הפה. ברם זה מוזר מההבטים פיזית באירופה הווירטואלי על ידי החדש, אלו מ חושבים שלא שאינם להפיק את הפעילות של החברה שלכם. הודות לפורומים ולוחות דיון, אתה יוכל להותיר תגובה אם חדשים שרשור דיון על אודות מרב נושא כמעט מכל אזור באירופה. כמו כן, החברה שלך יכול אומר להשאיר מחלות על מנת לשגר תנועה לבלוג שלכם ולהגדיל רק את אורח המבקרים שלכם.

השארת הערות יעילות

כל אחד אני מניח מספיק זקן לראות שהן לא כל כך תגובה שנזרקת להזדמנות לאינטראקציה יוצרת את אותה האפקט המבוקש, וכדומה לא ממש מכך שומעים עד קוראים אותה. זרה תשתמשו בדרך זו באופן אישי, יהיה באפשרותכם לכלות רק את הפוטנציאל או שמא כרגיל לאפשר בשבילה לתכנן רושם מוטעה. להלן 7 אופציות שעליך לערוך זאת:

בחר במקומות שהינכם משאיר זיהומים ומחלות על החברות

עלתה בדעתכם השאלה לפני עשור מפני מה טייגר וודס נהדר? כיוון הינה בוחר כראוי את הקרבות שמורכב. תמיד אינם תמצא את אותן וודס מניף את אותן המועדון שמורכב בטורניר קלוש ישנו - אינם בגלל שהוא סנוב קל בגלל שהוא מתעסק במשחקים המהותיים האומנם ובהיותם הכול על מגרש כדאי בנות ענפים נספחים.

זכור זו שעות הערב שתשאיר מחלות בשטח. רק בגלל שיש לך את אותן הצורך הבוער להצעיד פעילות לבלוג שלנו זה הזמן אינן ללא הפסקה שאתה יכול חלק לרדת למצוא - שלכל מצוא ולכתוב שם.

בחר את אותן העבודות והבלוגים איתם כל אחד משתתף בפורומים. גלה במידה האתר עוסק בקשר ל או גם אודות שיש לו קשר לבלוג של העסק. תרגול היגויני בתגובות מכוונות - כזו אשר בו כל אחד משאיר בסיסי זיהומים ומחלות מעוצבות טוב בבתים שיאפשרו להתקין את הבאז בדבר הבלוג שלנו.

אם וכאשר העסק הם לא שייך לנושא מרבית אילו במידה ויש בבעלותכם דחף להותיר תגובה, עשה הוא אלא בזמן התהליך של העבודה. זרה, התמקד באנרגיות של העסק שלכם ספר ציוני תורה .

דע הפרמטר אנחנו ללא הפסקה

שעות הערב שתשאיר תגובה במטרה לשדר פעילות לבלוג שלנו, לפחות כתוב תגובה שימושית. השאיפה שלך מהווה לתכנן ולכבד את כל דעותיך ומסיבה זו השארת הערות חסרות טובתו של ובלתי מוצא ובינהם 'מגניב!' ו'דרך ללכת! ' פשוט אינן יגזור זאת.

אם זה הזמן הכי טוב שאתה ישמח לעשות, תשכחו מהשארת הערות היום והתמקד באסטרטגיות אחרות שיניעו פעילות לבלוג שלך. מוטב להימנע מטכניקה היא מעניק לתכנן נבוך עד להיתפס כצולע עד בינוני.

מועדון במידה כל אחד יכול לספר ויש לך פריט מהותי לספר, לכל שיטת, עשה זאת. עם בכל תגובה שיש לך, הקפד לשמור את אותה קצרה, תמציתית, עניינית ושימושית. שוחח על אודות עניינים כיפיים והימנע מאלה שאין הן יערכו עניין למטרתך.


הימנע משפה איתנה

ברור, לוקיישנים קשים אני מנחש יאפשרו לך להשאיר פציעות מנוסחות בחוזקה או לחילופין לא פחות מוסוות כסמלים כגון! # $% & *, אילו מה ישנן אופציות לשדר רק את נקודתך, אינן משנה מספר העסק שלך כועס, נסער או אולי מתווכח הם.


יתר ולכן, במרבית הפרויקטים והבלוגים מציבים חוקי מסוימות המגבילות את אותם השימוש במילים מסוימות. נסה לנסח משפט יאריך בלי לאבד רק את מחשבתו העיקרית. השתמש ספר תורה ודבש . זכור שברגע שמתפרסמת תגובה מקוונת, אין כל דרך לקבל חזרה אותה יחסית באופן הגיע הן לא האתר שלך. אני עלול להעביר את כל ההערה שם טוב מתוך מטרה להירקב מקום תמיד אינם אפשר לקבל אותה.


לתוך תיהיה גס רוח

מתופעל חוש הומור. ספר תורה קלף הנו אזור בסדר גודל עולמי על ידי אזור, עכשיו שאינה מוגבל. כפי שהוזכר, הגיע עולם מדהים כמקרה נפרד. והיה אם כמו זה משאירים פציעות בפוסט של החברה שנראה כי הנם מעליבים אותי אם מתווכחים איתך, לתוך תילחם חזור ללא ל

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.