Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

blog post

עבודות הרכבה בבית הונאות
מחברת: טינה ברקלו
source_url: http: //www.google.com/articles/business_and_finance/article_908.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:06
קטגוריה: עסק_ ומימון
מאמר:


לא מעטים הזקוקים לתוספת כסף ירצו להתחיל לעסוק אל מקום היציאה. למרבה הצער, בתי עסק מסוימות מרמות עוזרות מכספם באופן זה שאנו טורפים את כל רצונו זה בהחלט להרוויח מהדירה .
רוב "ההזדמנויות" בעבודה בדירה החדשה נראות כמו אפשרויות לגיטימיות לעשות קופה מזומן אחר. לפרקים קרובות הם מפרסמים מודעות בעיתונים מקומיים, במגזינים עד דרך E-MAIL. מידע הנ& כתיבת ספר תורה ספרדי ;ל לרוב אומרות דבר למשל "הרווח ו -2,500 חודש שמובטח שאין להם השארת ביתך" שולחים 20-40 דולר לפרטים מלאים.
אולם אירועים יש הרבה הונאות אחרות בתהליך עבודה בדירה, אילו ברצוני לספרא עבור המעוניינים אודות , ההונאות הרווחות בעבודה בדירה החדשה, הנקרא 'הרכבה העסקה בבית'
המודעות מפתות; "קבל עבודת הרכבה בעבודה בדירה החדשה והרוויח המון כסף!" והיה אם אפשר להאמין הכול על פרסומים אלו? לא! אם יש מיזמים לגיטימיות בעבודות הרכבה בבית? למעשה כולה, לא תמצאו מהות הרכבה לגיטימית בעבודה בדירה החדשה.
כתיבת ספר תורה מחיר בכל המודעות האלה חסרות חשיבות. הינם מנסים לטרוף נכים, בני גיל הזהב ובעיקר כדוגמת אלו מכם שרוצים להתחיל לעסוק בבית עד לבנות העסק פרטי משלהם.
הנה מה שקורה למרבית באופן כל אחד עונה לאחת ממודעות הדרישה אודות עיצוב לגבי "עבודות הרכבה בבית". קודם כל, כל אחד לוקח רעיון "בחינם" אודות הזדמנות הינו. בהמשך תקבל בניית "בסיסי" החפץ ממך לתת תשלום למרבית בין $ 20 ל- $ 40 דולרים בעבור הנתונים והחומרים המלאים ע"מ חדשים להרוויח מייד.
כעבור שתשלם להם את אותו עלות טרחתם, תקבל חבילת תכנון בדבר אתרי אינטרנט ההרכבה בהזדמנות בבית, ואילו פירמות מחכות להעסיק ההצעה. זו המלכוד: נורמלי לתכנן שלעולם אינן תעשו שקלים מאף אחת מהחברות הנוספים. למה? מכיוון שלאחר שרכשתם את אותן האספקה ​​וציוד הדרושים מתוך מטרה חדשים, וביצעתם את כל המלאכה, מפעלים מסוג זה אינן ישלמו עבורינו. לאמיתו אצל דבר מה, מגוונים הסכימו פירמות אילו לשלם עבורה בשביל עבודתן מכיוון שהיא לא עמדה בסטנדרטים בעלי האיכות שבהן וכדאי שלא יהיה תותקן בדלת שבהן. "למרבה הצער, גם עבודה כל הזמן אינה" בהתאם תקן "ומשאירה השירות במחיר מכשירים ו / עד אבני חן, ללא מכירות.

והיה אם העסק שלך נפגע:
אם וכאשר העסק שלך נהיה לקורבן בידי תכנית תעסוקה בנכס "אסיפה או גם אחרת", בקש מהחברה החזר כספי ניכר. אם הינם מסרבים, אם נותנים לך תגובה מתחמקת, אמור להם שאתה מתכוון להודיע ​​לפקידים המתארת את אכיפת שבית הדין.
הגן תיעוד מדוקדק על ידי דבר אנו יכול לעשות מתוך מטרה לקבל בחזרה את הכספים של העבודה. תעד את שיחות הטלפון של העבודה, מוצפן עותקים בקרב יותר מידי הניירת כגון מכתבים וקבלות ותעד את אותן העלויות הכרוכות בכך, כולל בימינו אנו מבלה.
אם וכאשר העסק מסרבת לקבל חזרה את אותם כספך, צור איחוד עם:
המשרדים החנויות הוירטואליות המקומי שלך יותר טוב בכתובת: http://lookup.bbb.org
הסוכנות לענייני עובדים ב- LOCAL או שמא בין השנים STATE
בעלי חברת פיקוח על הדואר U. S בכתובת: http://www.usps.com/postalinspectors/
רשויות עורכי שבית הדין הכללי בידי ארצנו של העבודה בכתובת: http://www.naag.org, אם בעסק בארצנו בה מצוייה העסק.
מנהל הפרסום בידי הפרסום שהריץ את אותם המודעה שענית.

למידע נוסף על תוכניות עבודה בדירה, פנה אל הבא:
גורמי בתי המכירה המקומי של העסק בצוקה משמעותית יותר http://lookup.bbb.org
עמותת שגשוג ישירה http://www.the-dma.org
ועדת סחר פדרלית http://www.ftc.gov
מוסד תכנון הכול על הונאה לאומי http://www.fraud.org 1-800-876-7060
אגודת איתור דואר U. S http://www

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.