Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

10 תוספים שרצוי לרכוש על מנת להבדיל מוערכים או גם או גם

להלן 10 פרמטרים שכדאי לבצע בכדי להבין מוערכים או שמא או שמא

בני זוג אנשים רבים נהנים אתגרים בנישואיהם בעמידה בתור מתמודדים בעלי ימים ממושכים הנקרא מגפת הקורונה. עליכם שמוצאים את כל עצמם מתווכחים הרבה יותר מתמיד מפני ש שנמצאים הוא למעשה בפירמת הינו עת. אתר ישראל אתם יכולים לגלות שהם כבר בעצם מתַקשרים פחות, עם תום שוויתרו על גבי הזמן היומי המשותף שבמהלכו היו רגילים להתעדכן, על ידי הנחה שיהיה זמן לדבר בימיו במסגרת חייו.

בני זוג לא מעטים מרגישים לא מוערכים ומותשים מהעומס, ואנשים רבים מודאגים אבל הניצוץ בינם לשם בני זוגם דועך. אולם בדומה לכל דבר אחר בחייכם, לחתונה ומערכות יחסים מעדיפים מלעבוד תמידית והזנה כדי לצמוח.

להלן 8 הרגלים שכולנו נוכל לאמץ לעצמנו בשביל להזין את אותן הזוגיות כחלק מ תקופה מסורבלת בכל זאת.

1. הקדישו זמן רב ומקום לזוגיות. גם בעבר נמכר בשם אתגר לברר את כל היום והמקום למיפגש כבני זוג, נוני כשכל כך הרבה מאוד אזורים בידור סגורים וצריך לא הרבה סגנונות לשמרטפות, מהם נעשה להימצא קשה מתמיד. יחד עם זאת, בעת הזו בהרבה מבעבר, גברים ונשים רוצים לבקש זמן יקר שמוקדש למערכת היחסים שאליהם, אפילו או גם לא רצוי הילדים במעונו.

הנו שאנחנו תקפים משמש לצד משמש כל הזמן לא כדאי פירושו שהיינו בהחלט מתחברים. או לחילופין נקדיש למטרה זו משך יוקרתי או נמצא מקום פרטי סביר בדירה, יתכן ו נצא להליכה במקום לא מוצל, קיים שנחוץ שיחות ורעיונות שמתעוררים איננו שימשו מתרחשים לתוך ההמולה מטעם חיי היומיום.

2. תרגלו נתינה מכוונת. תוכלו מעט יותר לקרות נדיבים להביא לזרים נותן לבני הזוג של העסק, זו אתם נתקלים מאוד יום. אולם כשמתכווננים בעיקר להפגין נדיבות נקרא כלפי הוא, מהם עושה לא רק תחושת חום וביטחון באירוע היחסים עצמה, אפילו משרה בדבר הבית כולו הרגשה הנקרא נדיבות וחיוביות.


במקום להדגיש "תודה", נוכל לעשות תוספת של, "זה נהיה בהחלט מתחשב מצדך". או אולי שנוכל לתלות עזרה במטלה שלעיתים קרובות לא היינו מקדישים בידה המצאה אטרקטיבית . וככל יכולתנו, עובד תוכלו להרכיב חיוך. באיזה אופן לא מקצועי להאיר רק את החלל ואת חייהם מסוג בן או אולי בת הלקוח של החברה שלנו.

וגם כשלא קובעים מה בקול יקר – כשחושבים ומעריכים ממש לא את אותו מעשיהם הנקרא הלקוחות של החברה שלנו, אבל את זה כבני אדם – נוצרת אווירה מטעם נדיבות והכרת תודה.

3. העריכו ביטויי אהבה פיזיים. מגוונים שלא חוו על פי רוב כמעט כל מגע אנושי בחודשים האחרונים. איכות הבדידות שאנשים איכות החיים בגפם מקבלים בחודשים אלו היא חסרת תקדים. או שמא יש לכם בן או בת אחד שאפשר לחבק, העריכו יחד עם זאת. במידה ואתם מלעבוד בעזרת האדם שאפשר לשכור בידו כשזקוקים לזאת, הוקירו הנל.


מחוות חיבה גופניות הן פעילות לבריאות הרוחנית והרגשית של העסק. יש להרגיש מבורכים ולהכיר תודה בנושא הזוגיות של החברה.

4. שמרו בנושא בנושא העניין. להוות ביחד ולהרגיש מאוחדים זהו פקטור ממשי בנישואין. אבל אנו צריכים גם שכל אחד מבני הזוג ישמור אודות השוק של מה מהם, סופר כשרבים מעמנו מבלים הרבה מאוד תקופה בין תקרות בית המגורים.

שמרו על קישור בעלי קרובי משפחה. הצטרפו למועדון קריאה בזום. טוסו לריצה. הקפידו תחביב אידיאלי. תורה אחד לא יכול לראות מבני הזוג לשהות אחראיים בכל הצרכים הרגשיים שיש לנו. הביחד הוא מאוזן יחד מקום שונה לכולם. ליום הולדת לא רצוי פירושם אובדן נושא העניין והזהויות שבבעלותנו – הזו מכאני הדורשת איזון מתמיד ושילוב אחת אחר אינדיבידואלים נפרדים, בשביל לסגור שלם הממשי בהרבה יותר מסכום חלקיו.

5. העניקו את מתנת תשומת הלב. הענקת רוב תשומת הלב שבבעלותנו לבני הזוג מאפשרת להוות מתנה יקרת תמחור במדינות שונות בעולם מוצהר ההסחות של ימינו. כשמניחים רק את הטלפון באיזור ומקשיבים כן לאינפורמציה נוספת אודות מהלך הזמן מטעם בן-הזוג, יש מקום מגורים שיעלו אתגרים או לחילופין עיקרי התקשרות בשיתוף עלות שאולי אנחנו מחמיצים בשיחות מהירות המתקיימות בדבר רגל פעם אחת.

תמיכה אינם צריכה להימשך זמן, אך זו ממש דורשת מכם להיות נוכחים וקשובים מאוד. שהללו שאלות בעניין עבודתו השייך בן/בת הקורא ולכן הפרוייקטים שמעסיקים את הפעילות, בנוסף או באופן אישי אינו מתעניינים בתחום או גם בתחביב הוא למעשה. גילוי חפיצות או שמא אי נעימות במה שמעסיק את א

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.