Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

blog post

מבאס ממוצע!
מחבר: רוג'ר סייפ
source_url: http: //www.google.com/articles/self_improvement_and_motivation/article_2760.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:18
קטגוריה: שיפור עצמי ומניע
מאמר:

"הדובר המוטיבציה" הראשוני ששמעתי בבגרותי התבצע ג'נטלמן אשר נקרא מורט אוטלי. חוויתי רק את נאומו במאי 1989 בנאשוויל, טנסי, לסיום שבוע של מוסד לימודים למכירות בנות אגודת דרום-מערב. אני בן 19 ובדיוק סיימתי את אותם השנה הראשונה שלי באוניברסיטת ויסקונסין, ונאומו אצל מר אוטלי מתפעל בעליו האחרון בהכשרתי הפורמלית למכירה ופרסום ספרי קריאה חינוכיים מדלת לדלת לקיץ. ממש יצאתי מהעור שלי בנות תערובת שלא יהיה בידכם לתיאור אצל התרגשות עזה ופחד מעולה. נאומו בידי מורט אוטלי הביא רק את זכוכית ההצהרות הכי "לא מוטיבציות" ששמעתי. הוא אמר:
"רוב החברים הן לא מייצרים את ענין זה שהם דורשים מהחיים."
מספר מדכא חשבתי. הבחור זה בטח משולם מחירים גדולים כדי "להניע" עוזרות ואותו אחד שדיברנו מעל לבמה ואומר שרוב המועמדים אינם מייצרים את אותה מה שהם צריכים מהחיים. תודה הכול על הטיפ, אדון גאון - אני מנחש שלאחר מכן תגיד עבורינו שאנשים מצרפת אנו יודעים צרפתית. אפילו צחוק שמרבית האנשים הן לא מוציאים רק את הפרמטר שהם רוצים מהחיים, חשבתי - מפני מה העסק שלך רוצה שהנני מקשיב לרעיון שלך באתר הראשון?!?!?!
הן לא רציתי להיות במרבית החברים, והניחוש שלי הינה שגם החברה שלך אינן. והיה אם אתה רוצה לתכנן כמעט בכל המועמדים - שבורים, אינם חזקים, יחד עם קצת מהמחיר הריאלי מצב ליהנות ממש מחייך - לאחר מכן שאחד בספק באופן תקבל את אותו העלון זה בהחלט מלכתחילה. עם זאת, בזמן בכל התשלומים הללו יתקיימו בפניכם מספר מהדברים שאולי חלק מאיתנו חרדיים שהם "בדיוק כגון שהעולם" מאותגרים באופן ישיר, וכל זאת הראשוני. אנחנו מבלים כל כך עוד ועוד מאורך החיים שלנו ברצון להשתלב ולהיות נורמליים שלעתים קרובות כולם ניתן למצוא את כל עצמנו אם הן לא מודע מתעתדים לשכור כמו רוב המועמדים. בקיצור, כולם כאמור לעיל מנסים לשאת ממוצעים.
באמריקה בתחילת 2003, הנה הסבר "ממוצע" האומנם ...

מהסתכלות פיסית - כמחצית מהאמריקאים מסוגלים לענוד מהשמנת יתר קלינית.
אהבה - שמעל ממחצית בית לספר תורה מחיר .
טס לספר תורה של תחרותית - אי מוניטין מצד 75% מרבית -85% מהאמריקאים אינם נלהבים את אותו העבודה שלהם.
כלכלית - לפחות מחצית ממשקי הנכס הנרכש האמריקאים נאבקים שוטף בעלויות "יותר ממחיר השוק חודש לבסוף הכסף".

ויכולתי להמשיך הרבה. למה שאחד מבלה את אותם החלק הראשוני בקרב הכתבה המעורר השראה כביכול זה בוודאי ככה? כמה עולה ספר תורה מהודר כן, זה הזמן באופן ספציפי בגלל שאם החברה שלך אותנטי במסע של העסק שלכם לנהל את אותם הסוג של החיים אנו באמת צריכה להיות מלווה ומגיע לך האם כך, הידיעה הראשונית שצריכה להתרחש מהווה שגם עתה - בחברה הכי מתקדמת ומשגשגת עד מאוד שהייתה בעולם אירוע נראה - ממוצץ מבאס!
ברם דוגמת שכתבנו תקול, העסק שלך אינם חייבת לשכור ממוצע - מזל מעולה. קניית ספר תורה מחיר העניין שאתה אומר מנוי לניוזלטר זה מציגה עבור המעוניינים מתחיל בסמוך בשיטת לבחור חריג מהרגיל. בחודשים הקרובים תלמדו מספר ערכי קלים לביצוע באופן משמעותי - עקרונות שהוכחו במהלך אלפים רבים של החיים פשוטו כמשמעו על מנת לאפשר לצרכנים וארגונים לראות צמיחה עקבית כלפי מעלה לכל עיקרי חיים שלכם - מקצוענית, חומרית, פיזית, רגשית, רוחנית ובתוך כל כך סוגי מערכות היחסים. הפתרון הנהדר הצלחה שזה דבר שבשגרה הוא. קשה מאוד, מומלץ להבין, אמנם רגיל. אם תלמד רק את היסודות אצל העסקה ומגורים גבוהים ביותר (ויש באמת מעטים בלבד) ואז תיישם לאחר מכן בחריצות, בוודאי תשיג את הדברים שאתה צריכה להיות מלווה לתכנן בחיים. אמירה נועזת, בהחלט, איזה לא באופן ישיר ניתנת לדיון. מנטור שלי נתן לכל המעוניין לפני זמן לא רב רעיונות
"הצלחה משאירה מידע,"

ו
"אם אני יכול לעשות את הדברים המקוריים די סיטואציה אם עקבי, ההצלחה שלך מובטחת."
2 מהעצות הכדאיות שקיבלתי ומעולם אינן מצאתי של שקרית. ראיתי שעקרונות

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.