Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

Automatic_Brain_Works_Overtime_For_You

מוח באופן אוטומאטי צוות עת אחרות עבורך
מחבר: אנדרו אברנתי
google.com/articles/self_improvement_and_motivation/article_1224.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:18
קטגוריה: תיקון עצמי ומניע
מאמר:

השתמש בכול המוח של העבודה כדי ליטול היעיל מאוד של החברה.
"פועל על אוטומטי" הוא הדבר שהנני מכנה ההזדמנות לדמיין את אותן מה אנחנו ש שיקרה. באופן אוטומאטי שכן החלק במוח של העסק שנותן לעצמנו את כל ברוב הפתרונות שלכם בעל מקצוע כל הזמן. כשאתה עתיקים או שמא אינן. רובנו קוראים למטרה זו תת המצפון של העבודה. מקובל זה הזמן בידי המוח של העסק שלכם מעבד אחר הנושא שהחלק המודע או גם הקוגניטיבי של העבודה במוח אומר שהיא מנקה. תת המודע שלך הוא לא מודע למערכת רציונאלית או פילוסופית מסויימת. זה קונבנציונלי יעזור בשבילנו לעבד את הדברים שאולי אנחנו מבחינים בהם, סבורים, מריחים, טועמים ושומעים. שכן זאת ליבת האינטואיציה שלכם. ובעיקר תוכלו לממש אותו ולשלוט בו.
כשאנו מדברים כיצד להאכיל את אותו תת המודע של העבודה ככה שהדבר יסתדר את אותו הבעיות שלכם ויעזור בשבילנו להוציא לחדר שהיינו הם ככל הנראה שם טוב אין כל דבר מה אנחנו אינן יכול להשיג. והיה אם אמא של החברה לא אמרה לך "אין שום דבר שאתה אינם יבצע, והיה אם העסק שלך קונבנציונלי מכוון אחר דעתך לתופעה זו." תקשיב לאמא שלנו, הנו צדקה. כפי שהוזכר הנו נתנה לך את אותו העצות הטובות ביותר המוצע אירוע לשם מה להתפתח במקום הזה. אם החברה שלך יכול לדעת את זה, אני יכול לעשות אותם.
מעתה כל אחד ללא הפסקה 'אנדרו, הגיע נראה בסדר וטוב, אמנם כאשר לפני עשור יש לכם התעסקות מנחשים לעבוד?'
"כן מתופעל לי!" כפי שהוזכר הפרקטיקה אצל אתר זה היא תוצאה על ידי דמיוני הדבר יהיה באפשרותכם לעשות ואז ראיתי את אותם הרכיבים בשטח ואיך הינם ישתלבו זה בזה. בשלב זה הזמן זה לא מושלם, ברם שמי מכיר הנושא קוראים לי מוכרחה למצוא בענף ואיך אעשה את זה. הגיע דבר חשוב שעשיתי בעלות המוח שלי, מועדון התוצאות הטובות התעופפו בידיים שלי.
ליבר את אותו הנוירונים
בואו נעשה תרגול רגיל בהרבה כדי שיהיה באפשרותכם לנסות היא בעצמכם. הסתכל מסביב לחדר בו החברה שלך נמצא. מצא משהו שמישהו עשה. קח כמו כיסא מעץ. ושוב בראשך וראה את אותה העץ שצמח ביער. כולנו ידידותיים לסביבה ויפים. תא מטען ישר וגבוה. ואז חוטב עצים מעתיק את מקום מגוריו יחד עם מסור השרשרת שעליו וממשיך לכרות את הפעילות. מאוחר שנתיים בודק סוג ציוד יקר ואוסף את אותו גזע האילן שביצעו לו גזום לעץ ולוקח את החפץ לבית חרושת עצים. בטחנה חותכים את העץ לקרשים עם מסור עגול ענק ממוין, נערם, מדורג ולבסוף מניחים אחר הלוחות בכבשן לייבוש העץ.
קיטור מחומם מייבש אחר האילן ואז הוא מוציא אותו, נארז במסגרת דרגה ואז משודר ליצרן רהיטים. במפעל חלקי הריהוט מותקן כמו זה שמקבלים את אותו התכשירים מחברת ההעברות שהביאה לשם את אותו האילן ואז שוב בודקים את האילן, ממיינים ואז בכל פשוט עובר הליך יותיר. הרגליים, הגב, התומכים התחתונים ודק האחוריים מיוצרים בידי בעלים בודדים. לסיום בכל הרכיבים מתאחדים ועובד חלק את כל הרכיבים ומכין את אותן הכיסא לסיום.

אחראי צוות עובדים אחר מורח את אותה רבדים הגימור בידי לכה או שמא סוג על מנת לשמר ולהביא את הכיף בידי מידע הכיסא. בסופו של דבר הכיסא נארז, וותק משאית אחר ונשלח למקום מכירת תוספות שם אני רואה את הפעילות וחושב, 'זה ייחזה נהדר בסלון שלך. בוא נשיג הנל ויהיה בשבילנו למסיבה זה בהחלט. '
יש אפשרות ש אינם תיארת לעצמך את אותם זה בקשר הכיסא של העבודה. מועדון פרויקט מוגדר קרה פעם שגרם לכיסא הזה לבוא בביתך. הרגעי וחזור על מירב צעד כפי שאתה רואה יחד עם זאת עובד ומשתמש במוחך. לעומת מצב לא ארוך ניתן למצוא מידי אחת מהמכונות שדמיינתם שיצרו את אותם הכיסא ולבסוף תראו אחר המשאית שהביאה את אותה הכיסא אליכם.
תרגיל ... תרגול ... תמלול שיחות
נסה את התרגיל דבר זה לתקופה של שלושה או אולי 4 ימים ברציפות ובדוק אם וכאשר לא מציאותי 2 שנים בכול לפני זמן לא רב שאתה ישמח לבצע זה. בזמן שאתה עושה המציאות בפועל של הכיסא הופכת להיות דבר שאתה יכול להאמין אשר יותר ויותר. כמו שהכיסא היה תוסס ואמיתי יותר במוחכם. כל תגלית אם לא יכולה להפיק אחר הפתרון. מדען מפורסם מהמאה ה -19 ניקולה טלסה, ממציא "סליל הטלסה&quo

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.