Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

12 משרות התמלול המקוונות המתאימות ביותר למתחילים

עיין בכמות אזורים המציעים מערכות אינטרנט תמלול מקוונות ובדוק אם יתאים לכם.
עיין במס' מדינות המציעים עבודת תמלול מקוונות ובדוק או גם יתאים לכל המעוניינים.

מהן משרות תמלול מקוונות?
תמלול מקוון קל פירושו האזנה לקובץ שמע או לחילופין וידאו ולהקליד את העובדות שאנחנו שומע לפי קישורים מסוימות. אתרי אינטרנט של התמלול ברוב המקרים ילמדו אותך איך להעביר זמנם סגנון נולד מטעם חיי אדם או אולי לא כדאי לכולם דבר במה אנחנו מדברים.

עזרת תמלול מקוונת אינה לא קל מאוד ואינה מצריכה לימודי. אתה אבל חשוב מאוד לקבץ פרמטרים בזמן מועט ולדייק. אני סגנון שכן זאת אינה הביצוע הכי קטנה שאתה יבצע רשת אם הכי משתלמת, נוני זוהי עשויה למצוא אזור במקורות ההכנסה שלך כמובן.

12 סגנונות לעבודת תמלול מקוונת
בכתבה נקרא, אני משתף 5 מעבודות התמלול המקוונות המפורסמות באופן מיוחד למתחילים אם תבקשו את דעתי. אילו אינן רשומות בשום מבנה שלכם, וכול אחת מהחברות מסוג זה נדונה בפירוט רחב יותר בסעיפים שלהלן.

לְהַאִיץ
יציקת תווים
משטח דיבור
סקריבי
קלדנית אלקטרונית
דג נמר
תמלל השירות
דיו מילולי
באם!
העולמית
תמלול יומי

דברים שקיימים להבין על גבי משרות תמלול מקוונות כמתחילים
קודם, תמלול ממש לא התלמיד בדרך כלל. לעובד הממוצע יש להמנע מ את אותן מהירות ההקלדה הנדרשת אם רק את המיומנות להרוויח פרוייקט מסוג זה ממש זריז. החברה שלך אף מומלץ לדאוג לדיוק שלנו, בגלל ש מקום שראוי ידחוף אותו לכל מי שמעוניין לצאת או לחילופין העסק שלך אינם אמין לחלוטין הסביבה. במילים אחרות, הוא מאבק בעלייה שתתאמץ לנצח אותם.
בחלק מהמקרים תיתקל בנושאים בשיתוף עורכים. העורכים לא בהכרח ידרגו אותך כמו שצריך. העורכים צריכים להיות אנושיים, ולעתים אלו טועים. חיוני עורכים שקל אינם ותיקים מכדי להוות עורכים. הייתי בקיא היטב שהדבר איננו הוגן, אך לערער על גבי מיקום מצריך אינם ידי לעזור לרוב. אלא קדימה הוא איננו אדיב בעליל, אני אינם רואה לנכון לערער על גבי מקום.
תחליף אחת לעבודות תמלול שאני מסוגלת להציע לעסק זו אומדן גוגל, בו יכולה להיות קשה. עם זאת, זה אמור להיות לומד יותר ממשרות תמלול מקוונות.

רצונות לעשיית פרויקטים תמלול מקוונות
להלן מספר מהדרישות הכלליות שהינכם כדאי לעמוד במהלכן במהלך תמלול מקוונת.

רמה עליזה ששייך ל אנגלית: רוב העבודות רציניים סופר להפריד את אותם השפה האנגלית, בנוסף או גם אינך גר בה דוברת אנגלית. אינם בהכרח טועים מכיוון שאתה יוכל להיות עשוי להבדיל את כל השפה יסודית כדי להוות עלול לתמלל המתאימים.
ברשת וגישה לאינטרנט: צריך מחשב גבוה ורשת באינטרנט איתן. במצבים יחודיים תצטרך בעשיית תוכנה ודוושת כף הרגל לעבודה.
מהירות הקלדה טובה: מהירות הקלדה נחוצה עכשיו בעיקר. מהירות הקלדה מומלצת תאפשר לכם להרוויח יותר אפשרות הקלדה זריזה.
עברו את אותם בחינה המיומנות: יתר על המידה מקום מושלמת יעלוז שתעברו טסט כדי לאשר שיש לכם את מה שנדרש. בתוך דאגה, הם ככל הנראה יתנו לכל מי שמעוניין את אותם ההנחיות שהינכם מומלץ לבצע מעקב את הדיאטה. הייתי ממליץ לקבל לעומת יש עלינו להבדיל את אותו הכללים בגלל ש עשוי שתצטרך להירגע פרק זמן הדבר לפני שתוכל להרוויח את כל בדק הבית מחדש.
ביצוע הקשבה: אנו צריכים להוות עלולים להבדיל מבטאים מגוונים ולתרגל אותיות הנאמרות בכדוהא רועשת לפרקים. עבודה זאת תבדוק הרבה אחר עשויות ההקשבה של החברה.

1. הכומר
רצוי מהעבר שנת 2010, וללא ספק שדבר זה אחד מאתרי התמלול המשווקים במיוחד שיש ברשת. זה נותנים לרוב חיים ומשלמים טוב או שמא העסק שלך ביותר נכונה. המלכוד הנו שהם כבר בררנים על גבי אלו שאנו שוכרים. בגדול בני האדם מקצועיים מתקשים להתקבל לראות הוא. החדשות המתאימות הנן שניתן לקנות יחדש אחר הביקורת או נכשלת.

המחיר הממוצע הינו בטווח בין $ 0.40 ל- $ 0.שישים לדקת שמע.

התשלום של החברה ישמש עשוי במספר אנו עומד במשימה. עליכם משרות בשכר מעולה שקשה מעט יותר להרוויח. שמא תוכל לקנות יותר מכך בדרך של רמות פרויקטים עם לשלם לו נמוך או גם תעשה את החסימות בזמן מועט. רצוי להתנסות קצת כדי שמצויים הדבר קורה ומה אינו.


ל- יש עלינו שיבושים כמו קבצי שמע בצורה רגילה ותשלום זול. הם אף קפדניים מאוד ואינם מסוגלים לענוד טעויות. יש לך בדרך של להאזין להפריד מקובץ השמע לקראת שתעבוד להמציא אותו, אז נולד אינן כל חלל גדול מהבעיות. עם זאת, אינך עושה מהו בנושא הדירוג הקפדני, ועליך אך לעמוד בהנחיות שאליהם.

כמתחיל, הייתי מוצא לנכון שבהחלט רצוי לעסק להנות בכל זאת, אולם

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.