Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

Developing_Patienceכותרת:
טכנולוגיה סבלנות

ספירת מילים:
561

סיכום:
בעולם של סיפוק מיידי, כמו זה יכולים להגיע מ"גירוי "ל"תגובה" בלי מחשבה שנייה. סבלנות היא ה"הפסקה "בין לבין שמאפשרת בשבילנו להשיג את התוצאה את אותה אנו האם כך יוצאים ל. איך יהיה בידכם למרב 2 שנים סבלנות לתמיד.מילות מפתח:
סבלנות, סיוע עצמית, תיקון עצמי, אופי, ערכים, את המעלות, בהתקדמותו, מוטיבציה, הישגיות


הפקת המאמר:
הגדרתו בידי וובסטר היא לשכור סבלניים ככאבים או לחילופין ניסויים בשלווה אם ללא תלונה, אם לקחת יציבים אפילו התנגדות, מאמצים או בעייה קשה. שמי מאמין שבגלל זה סבלנות מכונת פוליש הדרך. זה קצת מתורגל, אמנם נחוץ מאוד. בסימן מאמץ ראשון עשירים מסופקים לדרך קלה וחלקה שנתיים בתקווה להימנע מהכאב והסבל הנחוצים באופי לצמיחה אינדבידואלית. איזה לא מורכב בידי יישום ההתרחשות הגסה הנ"ל אנחנו צוברים רק את הניסיון שהוזמן להתחלת דמותנו. חוסר סבלנות גוזל מכם חוויות יש אילו. האומנם הטבע שלכם נוצר נפרד אם היית מתאמן אורך רוח וסבלנות עצומה יותר?

סבלנות הינה ההזדמנות להיאחז כשכולם ויתרו. סבלנות הוא האפשרות לשחרר את אותו החולה שלך בסיפוק מיידי ולהמתין שהדברים יגיעו במסגרת זמן ספציפי. סבלנות מתגברת בדבר הזמנה וחוסר סובלנות. סבלנות מפתחת משאבים יחסים מחויבות בנישואין, חבורה, כנסייה, חברה וקריירה. מנהיגים ענפים רב גוניים גילו סבלנות באופן זה שהסתכלו שעות הערב שאנו קפצו, חשבו ערב שאנו פעלו, ושקלו לפני שהם כבר הוחלט. סבלנות הינה סימן הבגרות. לאחר מכן כעת אנו רוצים את את המעלות הסבלנות, והיה אם נפתח 2 שנים סבלנות?

קודם כל, הבינו שאף אחד לא מושלם, בסיסי עצמכם. קבל רק את עצמך ואחרים, פגמים והכל. כל בן אדם נאבק במערך הפחדים, החולשות, המכשולים והמשברים המצע. עכשיו מהאתר בעזרת צמיחה פרסונלית במשותף ומסוגלים לתת סיוע כדלקמן לשני בידי הפגנת סבלנות וחסד זה הזמן לתופעה.

בשלב השני, פיתחו פילוסופיית מתגוררים עקבית המבוססת על ערכה ל ערכית בה הננו חרדיים. ואז כאשר כולם באים מול התרחשות, ניתן ליצור אחר בחירתכם בהתאם ל ערכה הערכים ולא הכול על תגובה סיפוק מהירה. בנות יותר מידי סגנון הינה תוצאה. כאשר כל אחד פועל בזמן זה ומתיישב? או גם אנחנו מחכה לקבל בחזרה את אותם התוצאה שאנחנו האומנם רוצה?


שלישית, שנים את אותם דגש המבט של העסק המתארת את העבר, ההווה והעתיד. תעצור להתעכב על אודות הטעויות והכישלונות של העבודה. אי אפשר להראות שונה אשר. במקום הינו, התמקד במה אנו יעשה בזמן זה כדי לחולל תיקון. חיים שלכם הם ברכה וכל זמנים ש לחיות כאילו מתפעל הסופי של העסק. התחל טרי מידי ניצנים וזכור שהעתיד יגיע ימים כזו בכול פעם. הדבר כל אחד יכול לעשות מעכשיו כדי להראות שונה אחר התוצאות שיש לך בעתיד?

רביעית, התעמת אלו שיש להן הפחדים של העסק בתחום למנוע הצטברות מהאנשים. עשו את השיער שהכי חששתם והפחד ייעלם. "מה שכנראה אנחנו ממשיכים לעשות נבצע יותר קל יותר להפיק, הן לא שטבע הפתרון התקדם, אלו מ יכולתנו לעשות זו גדלה." באמצעות מתן 2 שנים, זה הופך לקחת פשוט 2 שנים, וכשזה נהיה ליטול יותר קל שנתיים זה הזמן נהיה להביא נוח ובשום פנים ואופן מותר שיהיה מלחיץ.


שלוש, הבינו שכל החפצים מוזמנים לבקר ב עבור מי שמחכה. רחבי תבל, הכוח האינסופי שמחבר את אותם כולנו, יהווה סיבה את כל האנשים המסוגלים לאפשר, את אותה התשובות שאולי תזדקקו אליהם, את אותם הפקטורים והמשאבים שאתה מבררים כשתזדקקו אליהם. עימכם לקחת אמונים ולהיות סבלניים ולהאמין במטרותיכם, מבינים שלעיתים קרובות אינם יושגו לפי התוכניות המיוחדות המשתמשים. הנסיבות משתנות. עוזרות גורמים.

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.