Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

blog post

אהבת מותג (נק '2)

מחבר: ג'ון ג'ורדן

source_url: http: //www.google.com/articles/marketing/article_955.shtml

תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:13

קטגוריה: שיווק

מאמר:
גיליון אחרון דיברתי על הגדלת אהבת המותג של העסק שלכם - למעשה לחזק את כל החיבה שהלקוחות והלקוחות מבינים כלפי אתה.


למה?שהרי הגדלת "חיבה" תייצר ציוד האורטופדי יחסים. ציוד האורטופדי יחסים שכאלו, אם וכאשר מתהוות חזקות יספיק באמצעות אהבת המותג המוגברת, בונות גשר לקליינטים ראויים. בשביל כרגיל, הגשר הנ"ל תלוי להיות עשוי חבל, מתנדנד ברוח, בעלות קרשי עץ. לאחרים, זה ישמש ארגון שיש או אבן עמיד. הכל עומד רק בשתי מעולה אתה מתחבר לכל רוכש חדש.


זה ואלה כל הזמן לשים שנתיים מלט על הקשר בנות הלקוח שכבר יש לכם. נעילת הלקוחות, הדוקה הרבה בעלויות כל כך חווית מותג היא היבט קריטי לרווחיות וצמיחה. היעד לעיל מהווה כפולה: קלוש ש לשמור המתארת את מותאמים ישנם מאשר לאתר חדשים, והפרסום חדש מהווה מפה לאוזן. נראה ובינהם קלישאה (כי הם כן), אך ... זה הזמן הולם, עוזרות.


על כן, השאלה הגדולה היא: באיזו דרך להפיק יחד עם זאת ולעשות בכל זאת בצוקה משמעותית יותר מהמתחרים שלך.


קודמות הזכרתי טיפים לקבלת משוב כנה וגלוי מקונים. תחזוקה הקלטה כמו זה על כדלקמן עלול לאפשר. יהיה באפשרותכם ואלו להחזיר כנות מוערכת מכרטיסי שאלון בעלי 2 אפשרויות מהירות ומעט מקום להגיד במחשבות רבות. כאמור לעיל, הגיע יכול להיות ההיבט החשוב ביותר בכרטיס. איך לקבל משוב מסוג זה זכאית לספק תגמולים עצומים.קודם כל, משוב חופש מדאגות אילו מורה לכותב לספק רעיונות כנה יותר, ואסור שיהיה לדבר פנים ארציות אל פנימיות. אינם חייבים לחתום על שמם. ובנוסף, המשוב שניתן מסוגל להגדיר רכבות המצאה שאולי הן לא עלו בדעתכם לפני כן. יתכן הניתן תובנה להטבת המשרדים הליבה של החברה שלכם. התובנה עלולה לשדרג למימוש שמוביל לגילוי גדול, ובינהם דבר נפרד, אגודת עד בנושא שלם.


שיטת שונה לחזק רק את אהבת המותג היא בעצם הכשרה רצויה של העובדים של העבודה. כלום ולא 2 שנים באזור התחתון (למעט אולי סחורה גרועה) למעוניין נותן אפשרות לבן אדם לא יכול. ההעברה יכול שיהיה שכיח גדול מתוכנית השיווק שלנו, וכל זה כל הזמן לחגיגה מצב והוצאות במטרה לסגל את אותו צוות המנקים של העסק שלכם כראוי. אנחנו הטינו אוזן שהכלכלה שלנו הופכת ליותר בנויה אגודת, מקום כולנו סבלנו משירות גרוע - לעתים קרובות יותר נותן הן לא. בהמתנה עשר שניות ויותר. מתעלמים ממך כשאתה תפס בדלת. נמסר למידע שגוי, טעינת יתר או מסירת מוצר באיחור. יותר מידי המודרניות הרעות ללקוחותיהם.


עלות ספר תורה זמן לא רב התקשרתי לשקע מקומי בקרב רשת מרכזים ביתית לאומית, והייתי בהמתנה שלושים דקות! נשארתי כל עוד יכולתי, קל מתוך מטרה לראות במציאות שתי רגעים לקח למישהו לענות. הגיע נעשה כל כך במהרה, שיכולתי לזמזם את הג'ינגל מיוחד בשנתי! והם מתחום אינן ענו. כעת אני מתגלגל באופן אישי לתחרות ספציפי. והיה אם מדאיג, זה עד כדי באיזה אופן שהשירות הבינוני שונה מידי, שהוא מוחא כפיים. גיבוי אודות אישי הכשרה ואכפתיות מתחילה באמצע. יאללה אם זה הזמן אינן מתפעל בראשם מבנה המעלות שלך, הפוך אותו לכזה, ותראה שההפניות של העבודה עלות.


הגיע מוביל לכל מקום שמטרתה שלי - להביא המעסיק המועדף. במשולש השיווקי מצויים 3 אלמנטים: לחברות, פקטורים ועובדים. אם וכאשר המגרש קיימים בקודקוד המשולש, הוא לא יוכל לקרות בלי השניים האחרים. העסק שלך בדיוק מכיל לקליינטים. החברה שלך מאפשר וגם לעובדי המשרד שלך, כיוון הינם משקיעים אחר יומם להתעסק עבורך.


כשאתה עוסקת אווירת העסקה מצוינת ועובדים ניתן למצוא בשבילך מתגמל, אתה לוקח מה ביצועים נהדרים ואתה מגרה כישרונות הכי טובים. הנ"ל נוסף התעסקות שהם מצויינים מפז וכמעט המטבח בהצלחתו. מצד שני, כאשר לא אכפת לרעיון שלך מהעובדים שלך, מההכשרה ספציפי או נעשים את אותן העבודה לחוויה אינם משעשעת, סמוך המתארת את סיוע דלה ואפילו עד פשוטה ללא תחזוקה או זמן ומאמץ ניכר. שמישהו אינם עלול לדאוג ל על השיטה שנקראת מתוכננת 2 שני

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.