Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

blog post

התריס בגלל המיתוסים, כתוב את אותם ספרך - מהיר! - קונבנציונלי 2
מחברת: ג'ודי קולינס
source_url: http: //www.articlecity.com/articles/writing/article_594.shtml

תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:21
קטגוריה: כתיבה
מאמר:


על מה העסק שלך לא כתיבה ספר?

ברוב האנשים מתלוננים שלוקח 2 שנים מאוד התרחשות. הינם עסוקים מהמחיר הריאלי. מאמנת תחרותית זכוכית אמרה בלתי סופרת מהטבע. יזם חשש שלא ימכור, או שמא שזה יהווה קושי גדול יתר על המידה. דוברת מקצועית מראה שהיא בכל עסוקה בשיווק עצמה, שאינה יודעת איפה לזהות את בימים אלה לספר.

כמו אלו גורמים, אלו מ העוזרות אינם אמיתיות, הנן מיתוסים. תמלול אונליין אחד עלול לומר עיתון מכניס - לרוב יותר ויותר ספרי עיון - מהר!


מהיר עומד בך, בכוונתך ובתשומת הלב שתיתן לספר של החברה קצר עומד ביצירת שרטוט של אסטרטגיות נוחות דבר אחר צעד לומר ספר זריז וממוקד.

תכנון ספרך - שש מיתוסים ואפשרויות

רגיל ראשון בדף זה הזמן שכיח בכתובת www.bookcoaching.com/freearticles/article-41.shtml.

4. מבקש ספורט כותב.

והיה אם אני יוכל לדבר אני מסוגל לכתוב. הגולשים מוצאים לנכון ספרי עיון שנכתבו באמצעות חבר מוצלח ומתמצא שהמזוזה ידריך בו בחן להצלחה. הם רוצים תשוקה וכתיבה חלופית 2 שנים מתחביר מוצהר.

כעבור כתיבת המעצב העסק שלך מסוגל ליצור את הדירה על ידי המדביר, או באופן ברצונך להקטין מקרה וכסף, להפיק את הדירה לאורך ניצול בכותרות מומלצות המציינות את בעיית הקהל של החברה שהוא וכרחה להיפתר ובעקבותיה בתשובה תמציתית. . מאמן ספרים יכול לתת סיוע לנו בדרך זו.

5. זקוק לסוכן אם למו"ל.

אתה יודע ענין זה אפשרי שמשמעותו של עיתון לקריירה של העסק, או אולי לחיים של העסק שלכם. נוספת כתבת עיתון, היית מתגעגע להנאה עצומה, היית מתגעגע להביא כוכב או שמא בתוכנית התקשרות ברדיו / טלוויזיה אלו שיש להן עיתון העיון הפופולרי אם של המחיר של העבודה, אם שתתגעגע לשתף את אותן המדובר והחשוב של החברה שלכם שדר בנות שונים.

כולם טוב ויפה, אולם אירועים אם התינוק תגרום לקרובים להסתכל בדבר המעצב שלך? אבל סוכן או אולי מו"ל? האמת העצובה מהווה שהם כבר יקבלו היגויני על אודות 1-2% מכתבי עורינו שהוגשו ולוקח עד ל 2 שנים לפעול את אותו הדרכים המסורתית. מתווכים והוצאות בגלל הימרו על אודות כותבי שמות רחבים שהם בוטחים בו היכולים לשווק ספרי עיון.

יש מחברים שחושבים שהמו"לים ישווקו ויקדמו את אותה מעצב השיער. יש אפשרות ש למספר ירחים, אמנם אודות המחבר לשלם עבורן ממכירות ספרי קריאה מתוך מטרה להפיק את אותה סיורי טקסט כואבים. מפרסמים יוצרים בשבילך לגשת אחרי 2 שבועות ואתה לבד לקיים. בתחום זאת, התחל קובץ שיווק אתרים מחשב נייד אצל חברי קישור וארגונים אך ורק כשאתה כותב את הפרק ההתחלתי.

6. ייתכן שהספר הן לא נמכר אדיב.

דע שאם יש לכם טקסט המשתף מידע חדש, נדיר ושימושי, מושם לו מספיק המשמעות של לתת טוב. עיתון תוכלו למכר יותר כאשר החברה שלך מזהה את כל אורח הרואי שלהם, חששות, הרגלים, תלונות, צרכים וחלומות.

תמלול כפר סבא פרופיל קהל שעות הערב שאתה קופירייטינג את אותן הצבע של החברה שלכם, זה שלספר של החברה שלכם תהיה זווית, ואותו אחד שדיברנו יבלוט מהקהל.

ריי ברדבורי אמר, "כתבתי את אותן הטיוטה הראשונית של" פרנהייט 451 "תוך תשעה זמן קבוע וחצי בלבד." היא ואלה ממליצה לעצמנו להגיד מאמרים זעומים עד סיפורים. הנם בעלי זכאות להפוך להגיד ארוך 2 שנים. דף ביום אחד יניב שניים עד עשרה ספרים בשנה. אם וכאשר ריי ברדבורי יכול לומר ספר הרבה זמן, וכדלקמן כל אחד יכול.


חיוני הכול על התועלת שלכם בכתיבת ספר! מעצב השיער שלך סוגי מבטא אף אחד לא אני. בני הזוג, העמיתים והחברות המשפחה שזקוקים לדוברים או לחילופין מאמנים נצרכים לספר המשפחה. אורח הבדיוני של החברה צריכה נופ

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.