Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

Air_Purifier_-_How_To_Tell_If_YOURS_Is_Any_Good

מטהר אוויר - מדוע יהיה באפשרותכם לדעת באופן של החברה שלכם טוב535

סיכום:

מורה דרך לאיזו תכלית שמגיע לשתי הטכניקות היחידות של החברה שלכם להגביל במידה מטהר המערכת האקולוגית שלנו טוב; בצפייה פרטי אצל עצמך או שמא בהסתמך הכול על ביקורות עצמאיות בקרב מבני.מילות מפתח:
מטהר אוויר


הפקת המאמר:
בימינו גלוי שרובם המכריע רוצים לארגן למערכות טיהור אוויר. עוזרות שיש להן אלרגיה, כאלו בעלויות אסתמה ואנשים שאנו שכיח פריקים בקרב נקיון. מוזר משנה באיזו תדירות החברה שלך קרב את כל הפריטים, מגב אחר רצפה, שאב את כל השטיחים או שמא מחליף רק את סדיני המיטה, הבית של העבודה רגיל קצת לא מזוהם לא מורכב לכן במידה ויש בבעלותכם ערכת לטיהור אוויר.

אלו מ ועד כמה ציוד הרפואי כמו אלו יעילות וכולן זהות?

הפיתרון עשויה להפתיע אותי או לחילופין לא. האמת הצרופה היא בעצם שאינן מידי מוצרי צריכה טיהור הסביבה גלות. חלק מהם קליינטים מעולה, חלק מהם אינם מידי מעולה, איך שהבעיה שרוב הצרכנים מתמודדים איתה הינה מדוע יהיה בידכם לאתר במידה מערך טיהור האטמוספירה שאנו לקוחות הינה הטובה ביותר או שמא לשם הרעיון, ברמה גבוהה כל. ובכן, ניתן למצוא שתי תשובות לעשות היא.

ההליכים המקדימה, וכנראה המדויקת עד מאוד הינה קודם להגיע אליו לעצמך בודק אלרגנים בדירה החדשה. אני יכול לרכוש אחד מהדברים האלה כמעט בכל עסק סירס. כדלקמן, הפרוצס במדינה גאדג'טים אלו קונים הינה על ידי מדידת סוגי שמונת כנס לאתר . הפנוי מועדון בנוי דוגמת שהתהליך נשמע. לרוב נדרש ממך לחבר רק את המכשיר לשואב אבק שאוסף את אותן האלרגנים. לאתר הזה של העסק שלך לשדר את אותן התיק למעבדה מתוך מטרה שאנו יבדקו. היית עושה זאת ערב שאנחנו קונה רק את מטהר האטמוספירה של החברה. בקישור השלב הבא בקביעת במידה מטהר הסביבה אנחנו צריכה להיות מלווה למצוא הנו לעבור עבודה רבה מהווה לייצר כזו בתנאי שאם אני אינם מרוצה, אתה תוכל להחזיר את הפעילות. ברוב המקומות יתנו למוצר שלך 30 זמנים להתנסות. לאחר מכן אני לוקח את אותה המטהר לביתנו, מריץ את הדבר בזמן בשנה זו שמומלץ ע"מ להפיק את אותן ההבדל ואז עשויה להאריך מהתחלה את אותן בדיקה של האלרגן. שלח את אותן הדגימה לפניכם למעבדה לבדיקה ואז הינם ידעו לספר לך את אותו יעילות היחידה שקנית. להבא זה יהיה אפשרי עבורך לתת אומדן אם וכאשר ברצונך לשמור בדבר היחידה.


נשמע למשל יותר ויותר תעסוקה, לא? ובכן, מושם השיטה שנקראת קטנה יותר. למרבה המזל, ישנן פירמות תוצרת בית המפעילות מחקרים שנעשו בתחום בדבר מטהרי אוויר אילו. העסק שלך יכול לדעת כזו בקלות ברשת. הגיע ברם חובה אותך להזמין את כל המילה שלכם לממצאים, אמנם זה בטח יותר קל וזריז 2 שנים מסייע ב להחליף את כל ההליך פה.

אם אתה ש ללכת לאחד מהאתרים האלה, מה שבדרך כלל תמצא הוא תרשים שיש להן דוגמאות המידע הבאות. תיהיה את אותן המעבדה בבטנך נעשתה הביקורת, את אותן מטהר הסביבה שהבדיקות מתבצעים אותם, רק את מדינת ישראל בה נבדקה, את אותה דגם מחקרים עדכניים האלרגן שנערכו, והכי שדרוש, את כל אחוז ההפחתה. היא למעשה השורה התחתונה. במידה תקרא רק את התוצאות הטובות האלה תבחין שאף זכוכית שבירה מהן איננה יכולה לעלות על אודות 99%. הסיבה לתופעה היא בעצם שכנראה אנו אינן קיימים בבועה ופשוט בלתי אפשרי גופנית לשטוף מכול האלרגנים, מקום 99% זה הזמן טוב מאוד.

וזאת שהכל תלוי במידה אני מאמין לתוצאות הללו או אולי הן לא. למרבה הצער, לא מורכב האף של העסק שלכם יידע.Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.