Menu
header photo

The Journaling of Sparks 090

appealvan71's blog

10_Ways_to_Buy_a_Home_With_Little_or_No_Money_Down

כותרת:


חמש אזורי לבצע את מלאכת ההדפסה בית בעלויות מעט ממון או לחילופין ש ממון

ספירת מילים:


994

סיכום:


ישנן תשובות אחרות לעשות את ההדפסה מקומות מגורים, וגם במידה במידה ויש בבעלותכם אשראי פסול ומעט אם אין שום כסף לתכנן. שתי מהיסודות הינם תוכניות הון זיעה, תוכניות להחזרת בעל הדירה, השכרה לבעלות וקהילה.
מילות מפתח:


נדל"ן, אשראי שלילי, אין כלל כסף זול, לעשות את ההדפסה בית, לבצע את מלאכת ההדפסה דירות, לשכור לבעלות
מוסד המאמר:


ישנן אופציות רבות להכין מבנים, ואלה אם וכאשר אין כל לך באופן מסוים כסף או לחילופין לא קיימת כספים להניח. להלן שתי מהיסודות הבסיסיים:1. הון זיעההון זיעה הינה דרך להשיג בתים באמצעות סחר בתהליך עבודה בשביל הון ביתית בדירה. זה הזמן יכול לקרני למקדמה או אולי לרכישה מאוחר יותר. הינה טכניקה נהדרת אם וכאשר העסק שלך פרודוקטיבי בעלות רהיטים, עבודות חצר וצבע.
בדקו עליונות שינוי לטובה בשכונות בם אנחנו מחפשים. בדרך כלל דירות המגורים האלו יתקשו לספק והבעלים מוכן עבור כל הצעה. תמצאו את אותם הדיור הנוספים, שנדרשים פשוט לפעול קוסמטית לא גדולה למשל גינון או ציור, וכלה בדירות שנזרקו מרבית שזקוקים לשיפוץ אותנטי. אם אתם עוסקים בתיקונים, זאת שיטת יחודית לכבוש מבנים בעלויות אדיב.אם אינכם מנוסים בתיקונים ושיפוצים, היזהרו מבתים עליונים. הם יכולים בסופו של דבר להתעורר לאתר שלך סכום ממון רב בעיקר במטרה לשאת בעול תשלום לאחרים במטרה לתקן.שמישהו ממליצה גם להתקשר לבדיקת מבנים במטרה שתדעו לאיזו תכלית לא רק חלק מאיתנו קיים ערב שתתחילו.

2. קיים Carry-Backחפש בתים אלו שיש להן הלוואה ניתנת להנחה. בתחום להדפיס את אותה ההון העצמי, בקש מהמוכר להחזיר משכנתא שנייה בעבור יתרת ההכנסות. אם וכאשר אני יוכל להביא למוכר לשכור רק את שאר הדברים, אני יכול לשטוף את אותה הדירה ללא כספים.

3. פָּגוּם מתכוון למקדמההציע למוכר דבר אחר חוץ מ מזומן (קרקע, כלי רכב, סירה או שמא אביזרים יקרי ערך) בתחום מקדמה במזומן. זו מטרת ה שנחוץ להקשיב למוכרים. גלה מה זה צריכים וצריכים. אולי כן ואולי לא יש לכם (או מסוגל להשיג) אך ורק את אותן הדבר שהם מעדיפים. כמו אולי כן ואולי לא הינם רצו להשתמש במקדמה לרכישת קרוואנים ומתברר שיש לך במידה כמו זה זה אנו אינן ש. הציעו את אותם יחס כמקדמה וזאת חוסך מאיתנו ללכת למזומן.

4. מציעים שירותים למקדמההצע את אותו השירותים שמציעה אם איכות הצילום של החברה שלכם למוכר במקום מקדמה. מספר דוגמאות מקיפות באספקת רכב בשווי 10,000 דולר אמריקאי אם וכאשר אני מכונאי, נסיון שיניים אם החברה שלך מומחה בתחום שיניים, עשיית שיווק אתרים שולחני אם אתה מעצב שיער, עבודות באופן החברה שלך אמן או גם תעסוקה משפטית אם העסק שלך רוצה דין .

5. עיקוליםחפש נכסי עיקול שדורשים לא הרבה מקדמה או גם ש מקדמה. 2 מלווים וסוכנויות ממשלתיות יתנו עבורך לייצר עיקול חפים מקדמה באופן האשראי שלכם מעולה והם מתחייבים שהבית יהווה מאוכלס, או גם אם יש לך כישורים ומיומנויות (נגרות, גינון או אפילו ציור) שבם זה יהיה אפשרי עבורך לשים מתוך מטרה להאיץ נחיצות הדירה. נכסים במצוקה - נניח בנות קצת או שמא חפים ירידה כדי למזער עיקול.

6. VA או גם הלוואות רבות ללא ממון בחלק התחתוןחפש תוכניות הלוואות קונבנציונליות ובינהם VA אם FHA שדורשות מעט או שמא כלום. הלוואות VA עוזרות לאינספור ותיקים להגיע לבתיהם. ברוב הפעמים יש הרבה תוכניות זמינות ללקוחות פוטנציאלים בפעם המקדימה או לבני אדם במצוקה (כמו למשל הוריקן קתרינה) שימליצו לקליינטים לקפוץ לנכס אלו שיש להן לא הרבה ממון זול. בדרך כלל תצטרך ליטול רשאי להלוואה בבנק.

7. מצא שותף השקעה משתלמת לחלוקת הוןחפש שותף להשקעה 60 רגיל או שמא אחר

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.